Úvod > Firemní zprávy > Veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR zvou na novinky v oblasti bydlení

Veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR zvou na novinky v oblasti bydlení

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: ABF
Veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR zvou na novinky v oblasti bydlení

Už třetím rokem se PVA EXPO PRAHA v Letňanech vždy začátkem října promění v místo plné inspirace na zútulnění domova. Právě v tuto dobu zde totiž probíhají veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR, které návštěvníkům přinášejí přehlídku nových nápadů a inovací v bydlení, stejně jako designových kousků. Ve dnech  4. – 7. října 2012 se můžete těšit jak na expozice několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů, tak také na bezplatná poradenství oblasti interiérové designu včetně praktických ukázek.
 
Největší podzimní veletrh bydlení FOR INTERIOR, který bude k vidění v halách 2, 5 a 6, se bude konat souběžně s veletrhem FOR DECOR také v hale 1. Ta bude logicky rozdělena do několika kategorií tak, aby zde každý návštěvník našel snáze na jednom místě vše, co potřebuje. Zastoupeny zde budou sekce Stylový nábytek a dekorace, Stolování, Světlo, Bytový textil, Elektro a Dekorace stěn a podlah. Všechny tyto sekce nabídnou návštěvníkům formou speciálních instalací jedinečnou možnost inspirace na zútulnění vlastního domova. K vidění zde budou současné trendy ve stolování včetně doplňků a příborů, stejně jako možnosti v dekoracích oken. Mezi exponáty se objeví například posuvné panely, římské rolety, kombinace závěsu a rolety nebo japonské žaluzie.

 
Expozice nabídnou možnost přesvědčit se na vlastní oči, že i okno lze oživit jinak, než tradičním spojením záclony a závěsu. Na své si zde přijdou také ti, kteří hledají nové možnosti v osvětlení. Chybět zde nebudou ani ukázky interiérových svítidel, od závěsných, stojacích, bodových, až například po stínidla. Jejich různorodost bude zastoupena jak ve tvarech, využití, tak také v použitých materiálech. Další sekce bude věnována dekoracím stěn a podlah, v nichž autoři prostřednictvím svých expozic nastíní možnosti, jakými je možno si oživit interiér.  Díky těmto instalacím si tak můžou zájemci snáze udělat představu o „síle“ dekoračních předmětů – jak výrazně dokážou ovlivnit celkové vyznění interiéru. Podle toho se také mohou rozhodnout, zda jsou k doplňkům v interiéru nakloněni či nikoliv. Součástí veletržního dění bude stejně jako v předešlých letech interiérové poradenství. Ve výstavní hale 1 bude k vidění také výstava Prague Patchwork Meeting.

 

 

Přípravy na veletrhy jsou v plném proudu
Již nyní jsou veletrhy z velké části obsazeny. Mezi vystavovateli se objevují zavedená jména, jako například firma StarDeco s.r.o., která představí novou kolekci svítidel, Jitona, Jelínek , Woodface, Jech , německé nábytkářské firmy Wiemann, Woessner a Ponsel a desítky dalších firem. Poprvé se zde s kolekcí dětského nábytku bude prezentovat BOB dětský nábytek. Veletrh by si neměli nechat ujít ani ti, kteří přemýšlejí nad novou kuchyní, neboť nabídka firem nabízející kuchyně „na klíč“ zde bude velká. Mezi hlavní vystavovatele v tomto oboru patří například společnosti JN Interiér, kuchyně  DIZ, kuchyně Smidt, Alnus nebo Moby kuchyně.
 
Souběžně s veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR proběhnou ve stejném termínu i další dva veletrhy – 3. veletrh dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT  a 2. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL. Více informací o veletrzích najdete na stránkách www.forinterior.cz a www.fordecor.cz.odrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama