Úvod > Firemní zprávy > Malá, ale šikovná ložnice

Malá, ale šikovná ložnice

Rubrika: Ložnice    Vyšlo:
Autor:    
Malá, ale šikovná ložnice

Při zařizování interiéru se často stává, že nám na ložnici nezbývá již dostatek financí, a tak si pořídíme hlavně postel a ostatní nábytek smícháme jaksi odevšad… Sice jsme ušetřili, ale otázkou je, jak dobře se nám bude v takové ložnici příjemně relaxovat, natož spát. Přitom řešení není tak složité…
 
Základní prvky v ložnici
Stále platí, že nábytek v ložnici by měl být v takovém počtu, aby výsledný dojem nepůsobil jako skladiště. Jako první vybírejte kvalitní postel.  A pokud rádi před spaním čtete, určitě využijete i noční stolek.

 

 

Kvalitní postel musí být dostatečně velká, pohodlná, s odpovídajícím roštem a matrací. Jedním z trendů současné doby je tzv. zadní čelo, které je pohodlné pro sezení v posteli a praktické, protože zamezuje kontaktu hlavy s chladnou zdí.
 
Dalším nezbytným kusem nábytku, který v ložnici rozhodně nesmí chybět, je šatní skříň. Při jejím výběru dbejte na vnitřní řešení, které by mělo obsahovat police, šuplíky a dostatečný prostor pod šatní tyčí. Bonusem bude zrcadlo, ať již ve vnitřní části či na dveřích skříně. Při dostatku místa se rozhodně bude hodit komoda na ložní prádlo případně další oblečení.      

 

 

Do vhodně řešené šatní skříně se vejde oblečení pro oba partnery. 
 
Příjemná souhra
Jak jsme zmínili výše, atmosféra v ložnici by měla být příjemná, útulná, relaxační, zkrátka taková, v níž se budeme cítit dobře. Toho docílíme nejenom výběrem nábytku v jednotném designu, kdy se malé ložnicové sestavy dnes dají pořídit doslova za pár korun, ale také vhodně zvolenými barvami a doplňky.
 
Podzimní ložnice
Nevíte-li jak na to, sáhněte pro barevnou inspiraci třeba do přírody. Nábytek v odstínech dřeva nabízí spoustu barevných možností ke kombinování, ať již na ložním povlečení, dekoračních látkách či dekoracích jako takových.

 

 

Barevné podzimní tóny si nemusíte užívat jenom v přírodě. Designeři s nimi rádi pracují i v interiéru. Podzimní paleta barev totiž obsahuje teplé a zemité odstíny, které jsou ideální k zútulnění pokojů a vytvoření příjemné atmosféry. A báječně se vyjímají právě v ložniciodrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama