Úvod > Firemní zprávy > Na dveře zaklepaly podzimní novinky Trachea

Na dveře zaklepaly podzimní novinky Trachea

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea, Overface
Na dveře zaklepaly podzimní novinky Trachea

Podlehněte teplým podzimním odstínům i půvabu suchého listí… Společnost Trachea, s.r.o., největší český výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů, představila kolekci novinek, která přináší trendy nejen pro nadcházející podzimní období….


provedení dub mirain crosscut s Overface
(motiv MAGNOLIA)

 

 

Trendy v oblasti interiérového designu jsou velmi proměnlivé a stále se vyvíjí. „To nám ukazují i zahraniční – zejména italské veletry. Směr, kterým se nyní ubírá celá designérská a architetonická obec, je jasný: světlé - krémové barvy, dřevodekory a povrchy se světelnými odlesky... To vše si našlo místo i v novinkách Trachey! Inspirujte se naší kolekcí a dejte svému nábytku nový kabát v podobě nábytkových dvířek v některém z těchto moderních designů,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea.


stylový dub lanýž na horních dvířkách Trachea

 

 

SVĚTLÉ DŘEVODEKORY
Hladké, čisté, jednoduché, elegantní. To je důvod, proč jsou světlé dřevodekory tolik oblíbené. Příjemný je nejen odstín, který přechází od téměř sněhobílého, po světle hnědý, až po hnědý s šedavým podtónem, ale
i samotná struktura letokruhů dřeva – tu navíc můžete volit ve svislém nebo vodorovném směru, přesně podle vašich potřeb. Ve spojení s odpovídající dekorací nebo barvou omítky můžete docílit jak útulného, tak i super moderního stylu pro celý interiér. „V naší nabídce nově naleznete: dub mirain crosscut (povrchová úprava se strukturou), dub lanýž, dub světlý sonoma, bříza finská a modřín latté,“ dodává Martin Dusík.  

 


atraktivní měděný bronz Trachea

 

BRONZY?!
Efektní, proměnlivé a s jiskřivými odlesky. Tak působí nábytková dvířka Trachea ve zcela nové foliované úpravě – bronzových dekorech. „Ani lesk, ani standardní foliovaný povrch… bronzy jsou zvláštní kategorií, která přesně naplňuje své zařazení do kategorie novinek. Pro všechny zájemce o tento atraktivní povrch jsou připraveny bronzy v odstínech: bronz měděný, olivový, ocelový a hnědý bronz. Příjemné odstíny mohou být úžasným a hlavně originálním oživením vašeho interiéru,“ říká Martin Dusík z Trachey.


kuchyňská dvířka Trachea – ocelový bronz

 

 

NEJEN PODZIMNÍ MOTIVY
Společnost Trachea představila již před časem novinku na poli interiérového designu – možnost opatřit jakýkoliv hladký nábytkový povrch grafickou aplikací Overface! „Nyní jsme do naší už tak široké nabídky přidali další dekory, kterými si lze oživit čelní plochu nábytku – dvířka, a to nejen v kuchyni, ale také v koupelně, obývacím pokoji, šatně…“ uvádí závěrem Martin Dusík.

 


šatní dvířka v provedení bříza finská s Overface
(motiv BOTANICUS)

 

DESIGNOVÝ TIP:
Chtěli byste vědět, jaký povrch nábytkových dvířek bude moderní v nastávajícím období? „Nadčasové jsou tzv. matné povrchy – jde o trend, který se k nám pomalu šíří z Milána. V nabídce Trachea naleznete rovněž řadu matných foliovaných povrchů, které působí čistým a sametovým dojmem,“ dodává Martin Dusík.

 


ložnice v provedení folie Trachea slonová kost matná 

 

TRACHEA, s.r.o. 
Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz .
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama