Úvod > Firemní zprávy > Vybersito.cz nabízí nábytek do celého bytu i zahrady

Vybersito.cz nabízí nábytek do celého bytu i zahrady

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Fotolia, Depositphotos
Vybersito.cz nabízí nábytek do celého bytu i zahrady

On-line nábytek do bytu i zahrady
Dnes už nejspíš existuje jenom velmi málo těch, kteří nenakupují on-line. Vedle časové úspory tato možnost nabízí i větší výběr produktů různých firem, takže si mnohem snáz pořídíte věci podle potřeby i vkusu. Tímto způsobem můžete nakupovat například nábytek a bez stresu si tak vybavit byt či dům…
 
Vyber. si. to… a už nic neřeš
Pod výše uvedeným názvem a podtitulem najdete internetový obchodní dům Vybersito.cz, v němž si zařídíte byt či dům nejenom od sklepa až na půdu, ale také zahradu, terasu apod. Příjemně široké cenové rozpětí umožňuje výběr nábytku pro každého, bez ohledu na stav vaší peněženky. Tým Vybersito.cz rovněž klade důraz na kvalitu, včasné dodávky a komunikaci s klientem. Serióznost a znalost produktů je dána dlouholetými zkušenostmi v nábytkářství a proaktivním přístupem k zákazníkům.

 

 

Jak Vyber.si.to komunikuje
- prostřednictvím internetového portálu www.vybersito.cz, na Slovensku www.vybersito.sk .
Najdete zde veškeré kontakty, komunikace se odehrává prostřednictvím stránky, objednávkového systému e-shopu, mailu, telefonu. Přehledně rozčleněné sekce nabízejí jednotlivé druhy zboží, kompletní nábytkové sestavy, kde tak navíc můžete načerpat i inspiraci pro vlastní bydlení. Nechybí spousta doplňků, z nich lze například zmínit oddělení matrací se zdravotními prvky.
- prostřednictvím facebookového profilu www.facebook.com/vybersito
Pro Vyber.si.to.cz je významným komunikačním nástrojem sociální síť facebook. Víc jak 9000 přátel  - likerů Vyber.si.to.cz  pravidelně dostává upozornění na různé slevové akce, novinky či nápady, jak si vylepšit stávající bydlení. A navíc se mohou zúčastnit i soutěží o hodnotné ceny.
 
Bonusový program
Pro věrné zákazníky Vyber.si.to připravuje vždy ještě něco navíc. Pokud se zapojíte do bonusového programu, získáváte nejenom další slevy, ale také výhody plynoucí z věrnosti ke značce. Vyber.si.to je rovněž živý organismus, který se neustále vyvíjí, a tak právě věrní zákazníci budou moci čerpat jako první ze slibných změn a rozšíření portfolia, která se do budoucna připravují.

 odrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama