Úvod > Firemní zprávy > Kolekce jízdních kol Galaxy 2013 myslí i na ženy

Kolekce jízdních kol Galaxy 2013 myslí i na ženy

Rubrika: Cestování    Vyšlo:
Autor:    Foto: Galaxy Bike
Kolekce jízdních kol Galaxy 2013 myslí i na ženy

Sportovně založené dámy, toužící po rekreačně-sportovním MTB, mají pod značkou Galaxy jasnou volbu. Je jí model dámského horského kola Iris se speciální dámskou geometrií, dámským sportovním sedlem, měkčími gripy a měkčí vidlicí Suntour XCT.
 
GALAXY 2013 IRIS
Komponentové vybavení spoléhá na kombinaci několika sad Shimano, kola Rodi Skorpion se spolehlivými plášti Kenda Kobra. V krásné bílo/bledě modré barvě stojí 9 490 Kč.

 

GALAXY 2013 ORION CROSS

V nabídce značky nejsou ale pouze horská kola. Širokému portfoliu crossů svítí z pomyslného nebe topmodel Orion. Elegantní model v decentním tmavém barevném provedení podtrhuje aristokratický původ v obou variantách výbavy. Vyšší model s kombinací Shimana XT a SLX, vidlicí Suntour NRX D-LO je k mání za 19 990 Kč, levnější verze s kombinací Deore a Alivia a vidlicí Suntour NVX MLO za 13 990 Kč.

 

 

Dámská crossová kola

Odvážnou barevnou kombinací zaujme dvojice dámských crossových modelů Jupiter Cross Lady a Oktant Cross Lady. Nadčasová bílá barva je doplněny výraznou růžovo/fialovou – Jupiter, nebo modro/fialovou - Oktant. Oba modely mají ve výbavě pro zvýšení pohodlí odpruženou sedlovku a představec se stavitelným úhlem sklonu. Prvně jmenovaný Jupiter je vybaven mixem sad Shimano Deore, Alivio a zamykací odpruženou vidlicí Suntour NEX MLO za 12 590 Kč. Druhý, Oktant, má stejnou vidlici, osazen je však kombinací sad Shimano Alivio a Acera, a cena klesla na 10 990 Kč.

 

 

A na jaké další novinky se můžete těšit… Patří mezi ně nová řada horských a krosových kol Galaxy basic i široká nabídka dětských kol v nových designech. V nových barvách nabízíme také koloběžky a odrážedla Galaxy. Info: www.galaxy-bike.cz
odrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama