Úvod > Firemní zprávy > Jaro s novou sedací soupravou

Jaro s novou sedací soupravou

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: vybersito.cz
Jaro s novou sedací soupravou

Chystáte se na jarní úklid? A co takhle v rámci smýčení a vyhazování starých věcí vyhodit i opotřebovanou sedačku. Jaro se přece sluší přivítat v novém. Vybrali jsme pár tipů na sedací soupravy, které jsou nejenom praktické, ale i designově povedené.
 
Výběr sedací soupravy není tak snadnou záležitostí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kromě rozměrů je třeba brát v úvahu ještě další věci, a sice typ sedačky (je důležité, aby ladila s vybavením obývacího pokoje), materiál (obzvlášť v případě, jestli máte malé děti nebo domácí mazlíčky) a praktičnost, kterou oceníte např. ve chvíli, kdy k vám na návštěvu přijedou příbuzní a rozhodnou se ve vašem malém bytě přespat. Takže pokud jste vzali všechny tyto věci do úvahy, pojďme se podívat, jakou pěknou sedací soupravu si můžete pořídit.

 
Látkové sedací soupravy
Látkové sedací soupravy se rozhodně nemusíte bát, protože dnes se vyrábí z kvalitních materiálů, které dokonce umí odpuzovat prach i případnou špínu. Při čištění je proto stačí lehce vyluxovat nebo přejet vlhkým hadříkem. Látkovou sedací soupravou navíc dodáte interiéru barevnost a potlačíte jeho případné nedostatky. Tento typ sedaček si můžete pořídit jako klasické nebo rohové.

 


Tato originálně řešená látková sedací souprava se bude v interiéru vyjímat jako zajímavý solitér.

 

Dostupný luxus eko kůže
Další z možností jsou sedací soupravy vyrobené z eko kůže. Jedná se o umělý materiál tvořený dvěma vrstvami, spodní z bavlněného úpletu a vrchní z polyuretanu. Jak sami vidíte, eko kůže nemá svým složením s klasickou kůží nic společného, ale od pohledu jsou často od sebe k nerozeznání. Eko kůže, neboli umělá useň, je vysoce odolný, pevný a prodyšný materiál, snadno se udržuje a bývá podstatně levnější než kůže pravá. Stejně jako v látkové variantě, i zde si můžete dopřát klasické sedací soupravy nebo rohové typy.

 


Nadčasová kombinace látky, eko kůže a barevného provedení. Rohová souprava je rozkládací, doplněná řadou stejně barevných polštářů.

 

Krása pravé kůže
Kožené sedací soupravy jsou krásný a nadčasový doplněk bydlení. Hodí se jak do moderního tak klasického interiéru. Dobře se ošetřují, velmi pohodlně se na nich sedí a jsou ideálním řešením pro rodiny s alergiky. Na rozdíl od sedací soupravy z eko kůže jsou kožené sedačky podstatně odolnější, to ale vždy záleží na typu kůže, ze které jsou vyrobeny.  

 


Krásná a nadmíru pohodlná kožená sedací souprava. Vzhledem k tomu, jak snadno se kůže čistí, není třeba se bát světlých barev. Kůže navíc používáním získává zajímavou patinu, která jí v některých případech dodá na originálnosti.



reklama