Úvod > Firemní zprávy > Revoluční koncept 20cm u firmy Casa Mia collection s.r.o.

Revoluční koncept 20cm u firmy Casa Mia collection s.r.o.

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: CasaMia.cz
Revoluční koncept 20cm  u firmy Casa Mia collection s.r.o.

Hlavní předností belgických sedaček značky ROM je design, kvalita a variabilita. Ta je prezentována v modelové řadě „20cm“, kde je možné přizpůsobit rozměr Vaší sedací soupravy vždy po 20cm. To znamená, že sedačka z této řady se vždy přizpůsobí Vašemu prostoru.
 
Kvalita sedačky je zcela závislá na výplňových materiálech, proto je ve většině modelů použita vysocekvalitní pěna Comfort Bultex®, která si zachovává svůj tvar i po dlouhém a intenzivním používání, v průběhu mnoha let. Zvolíte si velikost, barvu, výšku sedu a opěrky, funkci spaní, polohování nebo vysunutí sedáku a tvrdost výplně….vše dle Vašich specifických přání, prostorových dispozic a priorit!

 

 

Konkrétní informace o možnostech jednotlivých souprav, rozměrech a dalších provedeních najdete na www.rom.be.
 
Vyzkoušejte si u nás nový 3D vizualizér pro modelovou řadu “20cm”, se kterým Vám ihned zpracujeme vizualizaci Vaší sedačky, a to přesně dle Vašich požadovaných rozměrů a zvolených funkcí sedačky po 20cm.
Podívejte se, jak to funguje:

 

iRom - unikátní aplikace pro systém 20cm from ROM s.a.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama