Úvod > Firemní zprávy > TIP kde pořídit nábytek do firmy „za hubičku“

TIP kde pořídit nábytek do firmy „za hubičku“

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto Quick Office
TIP kde pořídit nábytek do firmy „za hubičku“

Již desátým rokem funguje v Praze bazar kancelářského nábytku Quick Office.  V počátcích to byly jen malé skladové plochy se sídlem na okraji Prahy, v obci Přišimasy, v sousedství autovrakoviště.  V dnešní době bazar představuje více než 3000m2 skladové plochy a dvě pobočky – v Praze Radotíně a ve Vestci u Prahy.
 
V současné době většina firem snižuje své výdaje.  Tyto firmy najdou v bazaru nábytku dostatečné množství pěkného použitého nábytku a jsou schopny okamžitě vybavit pracoviště za cenu, která je v průměru poloviční až třetinová oproti nabídce obdobného nového nábytku. 

 

 

Novým trendem je zvyšování zájmu o pronájem kancelářského nábytku.  Firmy nabírají a propouštěj zaměstnance podle zakázek, které se jim podaří sehnat.  Z toho plyne potřeba „pružného“ pronájmu plochy a také potřeba pronájmu kancelářského nábytku.  Tyto firmy si obvykle pronajímají nábytek na 4 – 6 měsíců a pak část vrátí a za nějakou dobu si opět přijedou nábytek zapůjčit.  Pro tyto stálé zákazníky jsou připraveny i zvýhodněné ceny pronájmu.
 

 

Bazar nábytku je dokonce vybaven vlastní truhlářskou výrobou.  Zákazníci tak mohou bazarový nábytek doplnit o nový nábytek, který aktuálně v nabídce bazaru chybí.  Nejčastěji zákazníci objednávají výrobu konferenčních stolů a recepce.

 

 

Všem zájemcům o služby doporučujeme navštívit firemní web, kde naleznou fotky a ceny z aktuální nabídky použitého nábytku, dále také fotky z referenčních zakázek, širokou nabídku nových kancelářských židlí a mnoho dalších informací.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama