Úvod > Firemní zprávy > Umělý kámen – luxus a high-tech pro Váš domov

Umělý kámen – luxus a high-tech pro Váš domov

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Quick Office
Umělý kámen – luxus a high-tech pro Váš domov

Kdo hledá moderní a luxusní prvek pro svůj interiér, může sáhnout po novém materiálu - umělém kameni, který splní i ty nejnáročnější požadavky.  Umělý kámen zná většina z nás z MacDonaldu, kde jsou z něj vyrobeny stolové desky jídelních stolů.

 

 

Umělý kámen se začal používat nejprve pro jídelny, koupelny, kuchyně a později se z něj vyráběly další interiérové prvky, které využívají hlavní vlastnosti umělého kamene:

• tvárnost – lze jej tvarovat od hladkých křivek a oblých tvarů
• odolnost – umělý kámen je odolný, především proti chemikáliím a případné povrchové vady se dají opravit
• zdravotní nezávadnost – umělý kámen je inertní a většina výrobců má certifikáty pro užití umělého kamene ve zdravotnictví
• průsvitnost – kámen je dle síly různě průsvitný
• široká škála vzorů a barev
 
Umělý kámen se z cca 70% skládá z kamenného prachu, dále pojiva a pigmentů.
 
V dnešní době se dají koupit bytové doplňky hromadně vyráběné z umělého kamene za cenu výrazně nižší, než při zakázkové výrobě. Proto Vám firmy sériově vyráběné umyvadlo zabudují do pracovní desky a vytvoří tak jednolitý povrch z umělého kamene bez viditelných spár a napojení.

 

 

Každá legrace něco stojí, a přestože se cena umělého kamene rok od roku snižuje, připravte se, že např. za kuchyňskou pracovní desku s umyvadlem zaplatíte v rozmezí 50.000,- až 80.000,- Kč.

Firma Quick Office s.r.o. spolu s novým nábytkem dodává také prvky z umělého kamene a rádi vám připraví nabídku na míru. Výjimečně se objeví umělý kámen také v nabídce bazaru nábytku, ale protože se specializují na použitý kancelářský nábytek, jedná se především o recepce s použitím umělého kamene.

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama