Úvod > Firemní zprávy > Bomba mezi LED žárovkami

Bomba mezi LED žárovkami

Rubrika: Technika v bytě    Vyšlo:
Autor:    
Bomba mezi LED žárovkami

První žárovka, která překoná vaše představy o světle LED žárovek. Premium E27-20W-A80-CLAS  svítí teplým světlem, vhodným do všech prostorů, kde se chcete cítit příjemně. S příkonem 20W vyzařuje tak silný světelný tok, že současnou náhradu stowattové žárovky přesvítí pod sebou sedmkrát.

(Měřeno se současnou halogenovou žárovkou Philips EcoClassic 70W = 92W)

 

 


Tato LED žárovka ideálně nahrazuje dřívější žárovky a úsporné zářivky typu „globe“, které svým větším průměrem plnily i dekorativní funkci ve svítidle. Překoná je však svítivostí a zejména životností. Výrobcem udávaných 30 000 hodin představuje při běžném domácím provozu 3 hodiny denně cca 25 let bezúdržbového provozu.
 
Žárovka je vhodná do svítidel, kde směřuje dolů, protože maximum světelného toku vyzařuje ve 180°. Dokonale pak vypadá v otevřených svítidlech typu klobouk, obrácený talíř apod. Velmi dobře nasvítí jídelní stoly, pracovní stoly, pracovní ostrůvky, barové pulty, menší místnosti a další.

 

 

Parametry: E27/20W, 3000K, 1800lm, ø 80mm, nevydává UV záření, neobsahuje rtuť.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama