Úvod > Firemní zprávy > Řešíte doma jídelnu nebo jídelní kout – zamyslete se nad výhodami rohových lavic.

Řešíte doma jídelnu nebo jídelní kout – zamyslete se nad výhodami rohových lavic.

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Nábytek IKTUS
Řešíte doma jídelnu nebo jídelní kout – zamyslete se nad výhodami rohových lavic.

Máte-li málo prostoru, pak lavice zabere méně místa, posadí se na ni popřípadě více lidí a odpustíte si věčně otlučené zdi od odsouvaných židlí. Máte-li prostoru dostatek, lavice vám umožní optické rozdělení většího prostoru a přinese vám tím kousek klidu a soukromí u jídla.

Rohové lavice IKTUS

 

 

V domácím prostředí vám lavice umožní bližší kontakt mezi sebou a především s vašimi dětmi, kterého v dnešní uspěchané době není nikdy dostatek. Pro menší děti je lavice bezpečnější v jejich počátečních snahách zdolat první překážky. Nepřevrátí se, je pevná a pravděpodobnost pádu je podstatně menší.

Lavice IKTUS

 

 

Máte-li málo místa, řada lavic disponuje úložným prostorem pod sedáky, u většiny rohových lavic si můžete vybrat policový roh, kde budete mít po ruce solničku, ale i další doplňky pro stolování.

Jídelní set IKTUS

 

 

Lavice bývají pohodlnější, více a lépe čalouněné, než většina židlí, umožní Vám se nejen pohodlně najíst, ale lépe plní i odpočivnou a společenskou funkci, pokud si po dobrém jídle budete chtít povykládat u kávy či skleničky.
 
Rozmanitá řešení a příklady najdete na eshopu: www.nabytek-iktus.cz.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama