Úvod > Firemní zprávy > Velkolepá přehlídka inspirace pro bydlení a gastronomii je tady!

Velkolepá přehlídka inspirace pro bydlení a gastronomii je tady!

Rubrika: Za kulturou...    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv ABF
Velkolepá přehlídka inspirace pro bydlení a gastronomii je tady!

Pokud ještě nevíte, co budete dělat mezi 25. a 28. zářím, potom určitě zajásáte, protože tenhle program vás nemůže jinak, než nadchnout. Konájí se opět veleúspěšné veletrhy bydlení a gastronomie a jak je jejich dobrá praxe, každým rokem jsou ještě o něco větší a zajímavější. S jednou vstupenkou můžete navštívit všechny 3 veletrhy a my si je teď všechny představíme.
 
FOR INTERIOR je veletrh o nábytku a designu, na kterém najdete vyběr absolutních novinek i osvědčených „trháků“ domácích i zahraničních výrobců a prodejců nábytku. Z novinek se představí třeba revoluční židle balans®, které kombinují italské řemeslné zpracování a norský patent zdravého sezení. Neuvěříte rozdílu, pokud je sami nevyzkoušíte. Dalšími novinkami se pochlubí společnost SEDEA, která se specializuje na poctivý německý nábytek. V předpremiéře předvede novinky ze světa sedacích souprav značky Albert Ponsel s unikátním systémem „boxpring“, které se na německém trhu objeví až v říjnu nebo precizní nábytek Gwinner.

 

 

Z českých nábytkářů se můžete těšit třeba na firmu ROTT, která předvede ultra tenký stůl Slim, výrobce zdravotních matrací UNAR s novou řadou postelí nebo zcela novou značku designového nábytku DECO furniture. Pokud vám připadá, že se vaše děti hrbí nad úkoly, běžte si prohlédnout Nábytek Amadeus, rostoucí nábytek, který je certifikovaný na ergonomii Strojírenských zkušebním ústavem.

 

 

FOR DECOR & PRESENT, to je svět dekorací, doplňků a krásných maličkostí, které nesmí chybět v žádném útulném domově. Největšími expozicemi se pochlubí společnosti CEDR Group, Paramit nebo In-spirace, ale máme pro vás řadu dalších tipů jako jsou GORA Slovakia, která představí fascinující krásu onyxu a mramoru nebo Vermont Design, která představí balzamované květiny, které zůstávají živé až 5 let. Nesmíme zapomenout také na jubileum, které slaví Český porcelán  - 150 let je skutečně něco a můžeme čekat, že si připraví něco speciálního. 

 

 

Veletrh doplní také přehlídka dárkových předmětů, na které se představí třeba proslulá jablonecká bižuterie nebo fima Albi, která se proslavila nabídkou řady bestsellerů ve společenských hrách. Pokud chcete mít letos naprosto dokonalý vánoční stromek, doporučujeme se také zastavit na expozici paní Ivany Jandové, která vám nabídne české, skleněné a naprosto krásné tradiční vánoční ozdoby.
 
FOR GASTRO & HOTEL není jenom odborný veletrh pro restaurační a ubytovací zařízení, ale také místo, kde uvidíte, ucítíte, ale hlavně ochutnáte skutečné skvosty. Začneme tím, že se na veletrhu představí národní tým Asociace kuchařů a cukrářů a bude trénovat přípravu hlavního chodu svého soutěžního menu. Pokud jste to nevěděli, existuje v Itálii škola pro přípravu pizzy! Zástupci S.N.I.P., roztočí těsto nad hlavami ve velkém stylu. K tomu ještě ukázky vaření v podání Občanské plovárnyPivovarského domu, vyřezávání ovoce, škola čepu a spousta zajímavých přednášek.

 

 

Z nápojů ochutnáte třeba skvělé víno z Nového vinařství, které bylo finalistou Vinaře roku 2013 a  nebo čaje přímo z Ceylonu, které doveze společnost MIXTEE.
 
Aby toho všeho nebylo málo, můžete, v návštěvnické soutěži „Podzimní favorit veletrhů“, vyhrát luxusní nábytkovou sestavu Felino od německého výrobce Gwinner.   
 
Na co nezapomenout? 25.-28.9. 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Náš tip: kupte si již nyní vstupenku se slevou 33 % na webových stránkách veletrhů  a sledujte Facebook ABFodrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama