Úvod > Firemní zprávy > Látkové rolety - útůlná domácnost

Látkové rolety - útůlná domácnost

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: zaluzie-rolety.com
Látkové rolety - útůlná domácnost

Využití rolet

Pro mnoho lidí jsou látkové rolety nebo chcete-li textilní rolety samozřejmou a neodmyslitelnou součástí interiéru. Jsou oblíbené především díky látkám, které se nabízejí v mnoha barevných provedeních a je tak snadné je sladit k dalším doplňkům interiéru podle vlastních představ. Dotvářejí v domácnosti pohodovou a příjemnou atmosféru a zároveň dokáží interiér vhodně doplnit a oživit.
 
Látkové rolety se používají pro stínění či úplné zatemnění místnosti a tento úkol plní velmi dobře. Většinou se instalují před okno, na zeď nebo do stropu. Zatažená roleta okno tedy skryje, místnost zútulní a vytvoří přítmí. Proto jsou rolety vhodné především do ložnic a dětských pokojů, ale také pokojů obývacích.

 

 

Široká nabídka látek, zatemňovací látky
Díky velkému množství látek, jejich vzorů a barevných variant se látkové rolety snadno přizpůsobují charakteru interiéru a jsou dekorací prostoru. Další výhodou rolet je nabídka látek od stínících po zcela zatemňující. Stínící látky tlumí ostré příchozí světlo, místnost zastíní, ale částečně propouští světlo do interiéru. Naopak látky zcela zatemňující jsou opatřeny z vnější stany speciální vrstvou black out. Nezáleží tedy na barvě látky, pokud je opatřena touto vrstvou black out, dokáže místnost spolehlivě zatemnit. Vrstva black out má většinou bílou barvu, a je vidět zvenku.

 

 

Nákup rolety na míru online
Abyste ušetřili pořizovací náklady za roletu a za práci, je možné využít některého z internetových obchodů se stínící technikou a zakoupit roletu online. Takový nákup zní nezvykle, ale je snadnější než si myslíte. V internetovém obchodě zvolíte typ rolety, zadáte rozměry vaší rolety, vyberete si barvu látku, ihned vidíte cenu vaší rolety a můžete potvrdit objednávku. Získáte tedy roletu na míru vašich představ.
 
V internetovém obchodě naleznete návody a rady jak zadat rozměry pro objednávku a také podrobné návody na montáž.
Zboží je doručeno až k vám do 7 pracovních dnů a vztahuje se na něj dvouletá záruka. Pokud potřebujete s něčím pomoci, nabízí obchody poradenství, telefonicky nebo přes email.

 

 

Pokud chcete ušetřit čas a peníze, je nákup online jistě zajímavou volbou.
 
Montáž doma
Volně zavěšené textilní rolety do oken se instalují většinou před okno. Můžete zvolit uchycení do stopu nebo na zeď. Volně zavěšené znamená, že rolety jsou uchyceny ve dvou držácích. Tyto rolety je také možné zavěsit pomocí pomocných háčků zavěsit přímo na křídlo plastového okna. Díky pomocným závěsným háčkům nemusíte do okna vrtat ani šroubovat a nijak jej tedy neporušíte. Taková montáž je hotová během chvíle.
 
Do plastových oken se také montují rolety s bočními krycími lištami. Roleta tedy není volně zavěšená, její látka je vedena v těchto lištách. I montáž této rolety není těžká a běžný domácí kutil ji snadno zvládne.

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama