Úvod > Firemní zprávy > Žaluzie ISOLINE do plastových oken

Žaluzie ISOLINE do plastových oken

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: Rollex
Žaluzie ISOLINE do plastových oken

Plastová okna a dřevěná euro okna se dostávají stále více do popředí a v nabídce na trhu jasně dominují. Hlavně díky svojí odolnosti, trvanlivosti a termo izolačním vlastnostem. Jedním z nejoblíbenějších stínících doplňků pro plastová okna jsou žaluzie do plastových oken.
 
Tyto horizontální hliníkové žaluzie jsou oblíbené pro svůj chytrý design, jsou vhodně integrovány do plastových oken a dřevěných euro oken všech výrobců. Další velkou předností je velmi dobrý poměr cena/výkon, přes svoji kvalitu zpracování a použitých materiálů se jedná o nejlevnější stínící doplněk.
 
Výhodou těchto žaluzií je určitě také účinná regulace a usměrnění příchozího světla, jednoduché ovládání pomocí jednoho ovládacího řetízku a široká nabídka barevných provedení a možnost úprav podle individuálních požadavků zákazníka. Tyto žaluzie je např. možné instalovat do atypických oken, například oken trojúhelníkového tvaru.

 

 

Žaluzie řady Isoline – ověřená česká kvalita
Firma ROLLEX interier se zabývá montáží interiérové i venkovní stínící techniky a plastových oken již od roku 1994. Od roku 2011 také provozujeme internetový obchod se stínící technikou. Objednávky doručujeme po celé České republice a také na Slovensko. Máme za s sebou tisíce realizovaných zakázek a spokojených zákazníků.
 
Naše firma má velmi dobré dlouholeté zkušenosti s žaluziemi řady Isoline od jednoho z předních českých výrobců, firmy STÍN, známé také pod značkou SHADEON Shading Systems. Žaluzie do plastových oken od toho výrobce jsou stálicí a ikonou a jejich kvalita je prověřená časem a systém žaluzie je stále zdokonalován.

 

 

Elegantní, integrovaná a v okně pevně drží
Žaluzie je přichycena přes horní profil do zasklívacích lišt okna. Nedojde tedy k žádnému zásahu do plastového okna a to zůstává v záruce.  Po stranách jsou lamely žaluzie vedeny v silonových strunách, které jsou upevněny do spodní zasklívací lišty pomocí fixačních kolíků. Díky tomuto jednoduchému, ale důmyslnému a takřka neviditelnému řešení žaluzie v okně pevně drží a to i v případě, že je okno otevřeno na ventilaci.
Horizontální žaluzie Isoline v okně působí velmi přirozeně a je do okna velmi citlivě integrována.
 

3 typy provedení řady Isoline
Řada Isoline je dostupná ve třech provedeních. Isoline, Isoline Prim a Isoline Loco.
Žaluzie Isoline mají plochý horní profil (sloužící k uchycení k oknu) a jednoduché plastové krytky na koncích, jedná se o základní provedení žaluzie.
 
Isoline Prim má profil oblý profil zakončený elegantními úzkými plastovými krytkami. Isoline Loco má oblý horní profil, který je opatřen jednou hliníkovou krycí lištou zakrývající celý profil.

 

 

Mnoho barev, imitace dřeva i dřevo skutečné
Všechny řady žaluzie Isoline jsou nabízeny v mnoha barevných variantách hliníkových lamel, které je možné kombinovat s několika barevnými variantami horního profilu. Zákazník si může sestavit žaluzie do plastových oken podle svých individuálních potřeb. Je možné zvolit barevné provedení také ovládacího řetízku.
Za příplatek je možné žaluzie dodat ve zdařilých imitacích dřeva. Pro ty nejnáročnější je v nabídce také žaluzie s dřevěnými lamelami a dřevěnou krycí lištou horního profilu.
 
Celostínící provedení
Žaluzie může zákazník zvolit v klasickém nebo celostínícím provedení, u kterého na sebe lamely po zavření, lépe doléhají a propouští tak méně světla.
 
Individuální požadavky
Hliníkové lamely jsou nabízeny v šířce lamel 25 mm nebo příplatkovém užším 16 mm provedení.
Kromě toho, že zákazník dostane vždy žaluzii přesně na míru svého okna je toho opravdu hodně, co může zákazník při výběru své žaluzie individuálně zvolit.
 
Skvělá cena
Jak jsme již zmínili, za své peníze dostane zákazník opravdu velmi hodnotný produkt., který může dokonale přizpůsobit svým požadavkům a potřebám.reklama