Úvod > Firemní zprávy > Ráj vánočních dárků pod jednou střechou

Ráj vánočních dárků pod jednou střechou

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv ABF
Ráj vánočních dárků pod jednou střechou

Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, čím udělat svým nejbližším radost? Pak si poznamenejte do diáře 10. – 13. prosince 2015, kdy se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční tradiční vánoční akce Stříbrné vánoční dny. Čekat na vás bude výběr z 6000 dárků od více než 350 vystavovatelů. Přijďte si užít předvánoční atmosféru plnou vůní a vánočních koled, ochutnat to nejlepší svařené víno a zároveň nakoupit dárky za nízké ceny přímo od výrobců.

 

 

 

Pro návštěvníky oblíbené předvánoční akce bude připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu a také atraktivní doprovodný program. Vánoce patří hlavně dětem, proto nabídka her a hraček bude opravdu pestrá. Dámám udělá radost luxusní spodní prádlo, kosmetika nebo moderní bytové doplňky. Chybět nebudou ani vánoční dekorace podle posledních trendů, aby mohla každá žena originálně přichystat svůj domov pro jedinečné slavnostní chvíle.

 

 

 

Jak je známo, originál udělá leckdy větší radost než drahý dárek. Darujte originální dárky od nezávislých tvůrců. Ti nabídnou ve Fashion zóně to nejlepší ze své produkce šperků, módy a designu. V části Český jarmark pak budou moci návštěvníci nakoupit rukodělné výrobky - dekorativní a užitkové předměty ze skla či keramiky od malých poctivých řemeslníků.
 
Vánoce jsou od toho, aby se splnila všechna tajná přání. I vy můžete jedno takové přímo na veletrhu splnit. Stačí přinést dárek dětem z Klokánku pod Strom splněných přání. O doprovodný program se i letos postará projekt Ulice dětem, který přiveze divácky atraktivní hudební i taneční vystoupení. Svůj um návštěvníkům předvedou i děti z dětských domovů z projektu Dejme šanci dětem za moderace Anife Vyskočilové. Pro všechny malé i velké návštěvníky, kteří si budou chtít vyzkoušet svoji šikovnost a kreativitu budou připravené také dílny. Vyzkoušet si tak budou moci výrobu vánočních ozdob nebo květinových dekorací.

 

 

 

K předvánočnímu času neodmyslitelně patří dobré jídlo. Stříbrné vánoční dny nebudou výjimkou – v nabídce bude mnoho lahodných specialit. V Gastrozóně se tak můžete těšit na čokoládové delikatesy, maďarské speciality, exotické a sušené ovoce, vanilkové víno, punč nebo svařené víno. Ochutnávky a prodej českých potravin si připravila značka KLASA.
 
Návštěvníci se navíc mohou stát porotci hned několika soutěží: rozhodnout mohou v soutěži firem o nejkrásnějším vánočním stromku nebo v soutěži gastronomických škol a učňovských středisek o nejlépe ozdobeném stole.

 

 

 

Stříbrné vánoční dny se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 10. do 13. prosince 2015 od 10 do 18 hodin.
Základní vstupné: 40 Kč, parkování pro návštěvníky zdarma

Více na www.vanocnidny.cz; www.facebook.com/abf.veletrhy.bydleniodrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama