Úvod > Firemní zprávy > V zimě teplo, v létě chládek – roleta VELUX FHC

V zimě teplo, v létě chládek – roleta VELUX FHC

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: zaluzie-rolety.com
V zimě teplo, v létě chládek – roleta VELUX FHC

Pokud bydlíte v podkroví, určitě víte, jak důležité je mít podkroví dobře izolované. V případě že je izolace nekvalitní, pak v zimě teplo uniká a v létě je naopak tepla příliš a podkroví se přehřívá. Důležitá je určitě kvalitní izolace střechy, ale nezapomínejte ani na Vaše střešní okna, kudy teplo také proudí. Jak dovnitř, tak ven.
 
VELUX – špička mezi střešními okny
 
Důležitosti kvalitní izolace střešních oken si je velmi dobře vědoma společnost VELUX, celosvětově přední výrobce střešních oken. Okna VELUX mají velmi dobré tepelně - izolační vlastnosti a VELUX pro svá okna vyvíjí doplňky, které jejich vlastnosti ještě zvýrazňují. Skvělou práci v tomto směru odvádějí venkovní rolety VELUX. Jejich cena, ale není nízká a instalace zabere nějaký čas. Pro ty, kteří hledají produkt cenově dostupnější a snadný na montáž, je ideální dvojitě plisovaná roleta VELUX FHC.

 

 

 

Snížení tepelných ztrát
 
Dvojitě plisovaná roleta VELUX je interiérový stínící doplněk, je tedy umístěná v místnosti. Díky tepelně-izolačním vlastnostem hliníkové fólie umístěné na vnitřní straně dvojitého plisé je velmi vhodná pro snížení tepelných ztrát. Výrobce udává zlepšení tepelné izolace až o 34%. V zimním období je tato roleta správným krokem ke zlepšení energetické efektivity Vašeho domova.

 

 

 

Design a konstrukce dvojitě plisované rolety
 
Dvojitě plisovaná roleta konstrukčně vychází z oblíbené plisované rolety. Design je povedený a stylově sjednocený pro všechny vnitřní rolety VELUX. Štíhlé boční vodicí lišty, skrytá lanka a zdařile zpracované ovládací lišty doplňují kompaktní a funkční vzhled. Roletu lze ovládat pomocí horní i spodní ovládací lišty a nastavit ji v libovolné pozici, např. i uprostřed okna.
 
Tkanina je při stahování a vytahování skládaná do plástvové struktury, kterou tvoří oboustranné plisování s vnitřní hliníkovou vrstvou.

 

 

 

Úplné zatemnění místnosti
 
Tkanina dvojitě plisované rolety je zcela zatemňovací. Tuto roletu je tedy vhodné využít např. ložnic pro klidný spánek.
 
Barevné provedení
 
Lišty jsou dodávány pouze ve stříbrném provedení. Barvu tkaniny můžete zvolit z 9 povedených barevných variant.

 

 

 

Montáž snadno a rychle
 
VELUX pro svoje interiérové žaluzie a rolety vyvinul unikátní systém VELUX Pick&Click!®. Díky němu je montáž záležitostí pár minut.
 
Výhodný nákup
 
V eshopu zaluzie-rolety.com můžete žaluzie a rolety VELUX nakoupit za výhodné ceny se slevou 10 – 15%.reklama