Úvod > Firemní zprávy > Látková roleta OPTIMA - bez vrtání a šroubků

Látková roleta OPTIMA - bez vrtání a šroubků

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: ROLLEX Interier
Látková roleta OPTIMA - bez vrtání a šroubků

Dovolte nám představit látkovou roletu Optima. Určitě si zaslouží Vaši pozornost.
 
Zdařilý design a konstrukce rolety
 
Jedná se velmi elegantní roletu určenou pro plastová okna a dřevěná euro okna. Konstrukce této látkové rolety klade důraz na praktičnost, odolnost, ale také na kompaktní, líbivý design, který je přizpůsoben oknu a vytváří s ním harmonizující celek. Roleta je opatřena horním hliníkovým boxem a bočními lištami, všechny hrany tohoto rámu rolety jsou decentně zaobleny.

 

 

 

3 barevná provedení rámu rolety
 
Rám rolety Optima je nabízen ve 3 barevných provedeních - bílý, stříbrný a hnědý. Díky těmto třem variantám se roleta lépe přizpůsobí oknu. Rám rolety můžete barevně sladit s oknem, nebo naopak zvolit k oknu kontrastní barevné provedení.
 
Montáž bez šroubků – okno zůstane neporušené
 
Ano, velikým plusem této okenní rolety je její snadná montáž bez mechanického porušení okna. Roleta je k oknu bezpečně připevněna pomocí oboustranných lepicích pásek. Ty jsou umístěny na horním boxu rolety i na bočních lištách.
K montáži rolety prakticky nepotřebujete nářadí. Montáž rolety do oken je snadná, čistá a rychlá.

 

 

 

Látky klasické nebo Den a Noc
 
Roleta je nabízena v základní variantě s klasickými látkami, ale také v prémiové variantě s látkami den a noc. Rolety den a noc, nazývané také zebra, roletožaluzie nebo anglicky Day/Night jsou v posledních letech velmi žádané a oblíbené. Jejich předností je neotřelý design, jenž oživí každou místnost i zajímavé řešení regulace světla.
 
Látka den a noc je dělena do vodorovných pruhů plných a průhledných. Ty se dají proti sobě variabilně nastavit tak, aby vytvořili neprůhlednou clonu, nebo naopak nechat mezery s průhlednými pruhy, které propouštějí světlo. Je to podobný efekt jako u žaluzie, která je zatažená, ale mezi lamelami prostupuje světlo. Při rozevřených pruzích Vám rolety den a noc v místnosti zajistí zároveň jak soukromí i denní světlo. Při zatažených pruzích místnost zatemní. V roletě den a noc získáváte univerzálnější stínící doplněk, než jakým je klasická látková roleta.

 

 

 

Úplné zatemnění místnosti
 
Pro úplné zatemnění jsou nabízeny zcela zatemňující látky (ne v provedení den a noc). Ty jsou na vnější straně opatřeny pogumovanou, světlem neprostupnou vrstvou.
 
Látkové rolety Optima se zatemňovací látkou jsou velmi vhodné do ložnic nebo dětských pokojů, kde obyvatelům poskytnou zdraví spánek v úplné tmě.
 
Velké množství barevných provedení látek
 
Jak v provedení den a noc, tak v klasickém provedení je možno zvolit látky v široké škále barevných variant. Každý si tak snadno vybere svojí oblíbenou barvu nebo provedení vhodné pro svůj interiér.
 
Eshop – snadný výběr a výhodný nákup
 
V našem eshopu zaluzie-rolety.com můžete rolety Optima a další stínící doplňky snadno zakoupit online.
 
Stačí zadat požadované rozměry a vybrat látku a barevné provedení. Díky online kalkulátoru ihned vidíte Vaši cenu a roletu můžete objednat. Objednaná roleta je vyrobena na míru podle požadavků zákazníka. Roletu doručíme kamkoli V České republice do 7 pracovních dnů. Doručujeme také na Slovensko.reklama