Úvod > Firemní zprávy > Roletka, která dokáže stínit i zatemnit

Roletka, která dokáže stínit i zatemnit

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: ROLLEX Interier
Roletka, která dokáže stínit i zatemnit

2 v 1 – Kombinovaná roleta
 
Dovolte nám představit velmi zajímavou roletu, která je určená pro střešní okna VELUX. Přesný název této rolety je kombinovaná roleta VELUX DFD. Slovo kombinovaná již napovídá, že tato roleta v sobě spojuje více možností. Ve skutečnosti se jedná o konstrukčně vtipně vyřešenou variantu, kdy došlo ke sloučení dvou oblíbených stínících doplňků VELUX v jeden. Propojením plisované rolety a zcela zatemňující rolety vznikla zajímavá kombinovaná roleta VELUX. Cílem rolety je nabídnout zákazníkovi víceúčelový stínící doplněk.


Právě tolik světla kolik potřebujete
 
S kombinovanou roletou máte na výběr a můžete ji využít podle aktuální situace. To je hlavní přednost, kterou roleta nabízí. Je na Vás kolik světla potřebujete nebo naopak nepotřebujete.
Plisovaná roleta světlo propouští a rozptýlí, zatemňující roletou naopak neprojde ani paprsek.

 

 

 

Zjemnění světla
 
Plisovaná roleta se výborně hodí pro tlumení ostrého denního světla. Světlo plisovaná látka propustí a zjemní. Plisovaná látka je skládána do horizontálních pruhů, podobně jako harmonika, tím světlu dává zajímavé efekty a místnosti přidá nevšední atmosféru. Plisované rolety do oken VELUX jsou příjemnou a decentní dekorací a mohou zastávat funkci záclon. 

 

 

 

Maximální zatemnění
 
Zcela zatemňující roleta poskytuje nejlepší zatemnění. Na trhu se stínícími doplňky pro střešní okna se jedná o absolutní špičku. Zcela zatemňující látkové rolety VELUX jsou skvělé pro zdraví spánek a to dokonce i pro denní spáče.
 
Ochrana proti horku i před zimou
 
Zcela zatemňující rolety VELUX jsou na vnější straně opatřeny izolační hliníkovou vrstvou. Díky tomu mají velmi dobré termo - izolační vlastnosti. V letních horkých dnech Vám pomohou proti přehřátí místnosti. Pokud nejste přes den doma, doporučujeme nechat zcela zatemňující rolety zatažené a po příchodu zpět jistě oceníte, že máte doma chladněji.
Podobně izolace rolety funguje v zimě, kdy naopak drží teplo uvnitř.
Pokud chcete ještě lepší ochranu před horkem, doporučujeme ke kombinované roletě pořídit ještě venkovní rolety nebo markýzy.
 
Atraktivní design a praktická konstrukce
 
Roleta je po stranách a nahoře opatřena úzkými stříbrnými lištami z hliníku. Samozřejmostí je prvotřídní zpracování materiálů a úplná kompatibilita s oknem VELUX.
Ovládání je zajištěno dvěma nezávislými ovládacími lištami. Můžete tedy v okně stáhnout zatemňovací roletu, plisovanou roletu, nebo obě zároveň.
 
Montáž na pár minut
 
Díky chytrému montážnímu systému Pick&Click vyvinutému pro stínící doplňky VELUX je montáž hračka. Roleta je jednoduchá skládačka. Součástí balení rolety je montážní návod a šroubovák. Žádné další nářadí nepotřebujete. Samotná montáž je hotová bez nepořádku během několika minut.

 

 

 

Pestrá nabídka barevných provedení
 
Můžete snadno přizpůsobit vzhled rolety Vašemu interiéru. Na výběr máte z 24 barevných provedení látek zcela zatemňovací rolety. Plisovaná roleta je pro kombinovanou roletu dodávaná pouze v bílém provedení plisé.

 

 

Výhodná objednávka - roleta snadno online
 
Naše firma ROLLEX interier je autorizovaný prodejce VELUX a stínící doplňky prodáváme za zvýhodněné ceny. Žaluzie a rolety VELUX může každý snadno a rychle objednat na stránkách našeho eshopu zaluzie-rolety.com. Přehledně a snadno zvolíte produkt, vyberete barevné provedení, ihned zjistíte cenu a můžete objednat. Na stránkách jsou připraveny názorné návody pro zjištění velikosti okna VELUX a také návody pro montáž stínícího doplňku.odrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama