Úvod > Firemní zprávy > Venkovní markýza - proti horku v podkroví

Venkovní markýza - proti horku v podkroví

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: ROLLEX Interier
Venkovní markýza - proti horku v podkroví

Na letní dny se asi těší většina z nás, ale pro ty, kteří bydlí v podkroví, se letní den občas stává noční můrou. Ano, ostré letní slunce dokáže podkroví pěkně vyhřát. Nemalá část tepla prochází střešními okny. Přední světový výrobce střešních oken společnost VELUX proto vyvinul užitečné a funkční žaluzie a rolety do oken své produkce.
 
Pro ochranu před horkem jsou nejúčinnější doplňky vnější, v případě produktů VELUX se jedná o venkovní rolety a venkovní markýzy. Venkovní rolety VELUX jsme Vám představili už v minulém článku, nyní nám dovolte představit další velmi zajímavý produkt – venkovní markýzy VELUX.

 

 

 

 

Skvělá a cenově dostupná volba
 
Venkovní markýzy jsou konstruovány na ochranu proti horku, to je jejich jediný účel. A k tomuto účelu slouží opravdu skvěle. Oproti venkovním roletám se při koupi venkovní markýzy jedná o mnohem menší investici. V našem eshopu zaluzie-rolety.com je navíc můžete pořídit za akční cenu – již od 1 163 Kč.

 


 
Sníží teplotu uvnitř až o 6°C
 
Síťovina venkovní markýzy je vyrobena ze skleněného vlákna obaleného plastem. Tím je zaručena odolnost proti slunci a barevná stálost. Výrobce udává snížení teploty v místnosti až o 6 °C a to není malé číslo.

 

 

 

Průsvitná tkanina světlo propustí, ale horko nikoli
 
Není pochyb o tom, že největší horko je ve dne, kdy slunce z oblohy neúprosně svítí na střechu a do oken.  Tkanina venkovní markýzy VELUX je průsvitná, to znamená, že při jejím zatažení přes okno místnost nezatemníte. Do místnosti dál přichází denní světlo, ale tkanina teplo odráží pryč.
I při zatažené markýze okno může být otevřené, takže v místností příjemně proudí vzduch.
 
Ovládání venkovní markýzy
 
• Manuální na háčky - Vhodné pro okna v dosahu ruky. Jednoduché, praktické a levné řešení.
• Dálkové elektrické - Vhodné pro okna, která jsou hůře dostupná.
• Dálkové na solární pohon - Vhodné pro okna hůře dostupná, k markýze není nutné přivádět žádné napájecí kabely.
 
Snadná montáž
 
Montáž probíhá z místnosti. Montáž manuálně ovládané markýzy zvládne snadno každý. U elektricky ovládaných markýz je třeba důkladně sledovat montážní návod a i takovou montáž kutil zvládne.

 

 

 

Přehledný eshop se stínící technikou
 
V našem eshopu zaluzie-rolety.com můžete zakoupit kromě kompletní nabídky rolet a žaluzií VELUX také spoustu dalších produktů. Např. oblíbené žaluzie do plastových oken, látkové rolety, rolety do střešních oken všech značek, rolety den a noc, vertikální žaluzie a mnohem více. Všechny produkty můžete snadno zakoupit online. Ušetříte za montáž a máte úplný přehled o ceně.reklama