Úvod > hobby > Album na zdi

Album na zdi

Rubrika: Dekorace    Vyšlo:
Autor:    Foto archiv autorky
Album na zdi

Je plno způsobů jak uchovat krásné vzpomínky. Některé okamžiky jsou ale natolik důležité, že si je chcete připomínat častěji a pokaždé vám taková vzpomínka zahřeje srdce. Narození miminka je určitě právě jedním z nich. Nezakládejte krásné fotky do alba, ale vytvořte si album na zdi.
 
Focení a úpravu fotek určitě zvládnete. Černobílé fotografie mají své kouzlo. Nemusíte přímo černobíle fotit. V dnešní době digitální fotografie, existují báječné programy, ve kterých snímky „odbarvíte“. 

 

Aby výsledek byl opravdu dokonalý, je lepší svěřit zarámování hotových fotografií odborníkovi, který vám poradí jak s výběrem rámu, tak i barvou a materiálem. Pokud si ale chcete připravit ,,album na zdi“ sami, poptejte se v obchodech s výtvarnými potřebami, či hobby materiálem, kde bývají k dostání typizované rámečky na míru, čímž vám odpadne práce s měřením a řezáním základního rozměru.   

 

Kam s hotovými obrazy je jen a jen vaše volba. Na druhou stranu je ale třeba dodat, že např. osobní fotografie by asi nebylo příliš vhodné pověsit kupříkladu do předsíně, kde je může spatřit prakticky každý, od poštovní doručovatelky až po zvědavou sousedku… My jsme proto zvolili ložnici...

 

A pokud se vám černobílé obrazy na bílé zdi budou časem zdát tak trochu fádní, nebojte se je zvýraznit pověšením na barevný podklad. Je ale ovšem třeba pečlivě vybírat tak, aby ladil nejenom s rámy, ale také zbývajícím zařízením místnosti.

 

Na závěr je třeba zdůraznit, jak moc je důležité pečlivé a přesné rozmístění více obrázků dohromady. V opačném případě totiž nemusí být výsledný dojem takový, jaký jste si představovali…


Mohlo by se hodit


reklama