Úvod > hobby > Jarní barevné vlnění plné nápadů

Jarní barevné vlnění plné nápadů

Rubrika: Dekorace    Vyšlo:
Autor:    Foto : yoonie-at-home.blogspot.com; tanyarocks.com; yarnwreath3.com; crochet.about.com; rosehip.typepad.com; lisbon-painting-bedroom.com; favecraft.sblog.com
Jarní barevné vlnění plné nápadů

Jaro je plné barev a květin. Poohlédněte se po zbytcích barevných vln a s trochou šikovnosti pozvěte barvy a květiny do vašeho bytu a na vaši zahradu.  I když je většina nápadů určena šikulkám, které rády háčkují, stranou nezůstanou ani nápady pro ty, které se háčkem ohánět nedovedou.

 

Nejjednodušší jarní „vlnění“ vytvoříte prostým omotáním kamenů barevnými vlnami. Skalka, do které takové kameny položíte, bude rázem krásně rozkvetlá.

 

Ani výroba jarního věnečku není nijak složitá. Z polystyrenové desky vykrojte odlamovacím řezákem základ věnce podle předem připravené šablony. Ten pak omotejte barevnými vlnami a přizdobte různými jarními dekoracemi. K připevnění dekorací můžete použít tavnou pistoli, nebo třeba jen špendlíky.

 

Pro další jarní tvoření budete muset najít háček a dát se do výroby háčkovaných kytiček. Způsobů, jak uháčkovat kytičky je mnoho, proto nebraňte svojí fantazii a zkoušejte i jiné vzory, než které najdete v návodech.


 

 

Až už budete kytičkami doslova zaplaveny, nechte rozkvést každý kousek bytu.
Veselá rohožka vás uvítá už při vstupu do bytu.

 

Květinové polštáře provoní vaši ložnici.

 

Přehozy a teplé deky vás zahřejí, dokud na to nebude stačit jarní sluníčko.


 

 

Snídaně bude lépe chutnat u měkounce rozkvetlého stolu.

 

A pokud ještě nějaké kytičky zbudou, můžete z nich udělat netradiční obrázky.Mohlo by se hodit


reklama