Úvod > hobby > Papírové království CPM Brno 2016

Papírové království CPM Brno 2016

Rubrika: Za kulturou...    Vyšlo:
Autor:    Foto: Betexa.cz
Papírové království CPM Brno 2016

Betexa podporuje růst nových generací papírových modelářů.
 
V Brně dne 13. 2. 2016 se bude konat již 16. ročník soutěže, která je součástí papírové ligy CPM (Centra papírových modelů). Tato akce se již tradičně pořádá v Lužánkách ve středisku volného času. Rozhodně by si ji neměli nechat ujít stavitelé papírových modelů, ale i jejich příznivci či naprostí amatéři.

 

 

Program nabízí vyžití pro všechny typy návštěvníků. Kromě souteže nabízí bohatou nabídku modelů ke koupi, mimořadnou podívanou postavených modelů od zkušených modelářů a nabízí i doprovný program pro děti. 
 
Velký výběr vystřihovánek bude od českých i zahraničních výrobců, ale nabídne i různé stupně obtížnosti. Na modely pro úplné začátečníky se specializuje např. brněnská firma Betexa. Pokud tedy nepatříte ke zkušeným modelářům, nevěšte hlavu, nabídka bude široká i pro začínající modeláře. 


Ochutnávka z loňského ročníku. Těšit se můžete nejen na automobily, ale i na tanky, letadla, zemědělská vozidla, lodě, hrady, zámky a mnoho a mnoho dalšího.

 

Informace o akci:
 
Sobota 13.2.2016
 
Výstava: 9:00 – 14:00 hod.
9:00 – 14:00 hod. prodej modelů, bazar - možnost zakoupení českých i zahraničních papírových modelů a modelářských doplňků, doprovodný program pro děti.
 
14:00 hod. slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a Papírové ligy CPM 2015
 
Kde: v prostorách velkého sálu Lužánky SVČ, Lidická 50, Brno
 
Vstupné: děti do 15 let 20,-Kč, dospělí 40,-Kč, rodinné 60,-Kč (dva dospělí a tři děti), zdarma členové CPM, soutěžící, děti do 120 cm výšky a každý, kdo s sebou přinese papírový model na výstavu či soutěž .

 

 

Nenechejte si tedy ujít příležitost přihlásit se do soutěže a nebo si alespoň prohlédnout neobyčejné stavby z papíru. Akce je vhodná pro celou rodinu. Nechte se tedy alespoň jeden den očarovat kouzelným světem papíru.


Modely z nabídky firmy Betexa
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama