Úvod > hobby > Trendy letošních vánoc

Trendy letošních vánoc

Rubrika: Dekorace    Vyšlo:
Autor:    Foto: Westwing.cz
Trendy letošních vánoc

V Paříži proběhl slavný veletrh Maison & Objet, na kterém designéři představili nejnovější trendy pro letošní vánoční sezónu. My Vám je dnes představíme tak, jak je připravily stylistky Westwing.
 
Prodívejte se na ně s námi a připravte si ty nejkrásnější Vánoce díky jedinečným doplňkům a radám. Tady jsou!

Vánoční hvězda

 

 

Dekorace ve stylu zimních radovánek
 
Máte na půdě staré sáňky nebo brusle? Letos se Vám budou hodit! Do módy totiž přichází dekorace v podobě zimních sportů. Říkáte si, jak je do bytu zakomponovat? Staré sáňky můžete postavit do předsíně nebo prázdného koutu v obýváku jako lavici a kdo máte doma prostor, nebojte se vytáhnout i staré dřevěné lyže po prarodičích.
 
Můžete je zavěsit ke stropu nad jídelní stůl nebo je postavit ke krbu, kde se budou skvěle vyjímat i retro brusle. Okamžitě se ocitnete v atmosféře zasněžené horské chaty. A že venku zrovna není sníh? Nevadí, doplňte si domov textiliemi se zasněženými motivy. Ozdoby v této tématice můžete zavěsit i na stromeček nebo do vázy se smrkovými větvičkami.
 
K tomu vůně svařáku a dílo je hotovo.

vánoční dekorace

 

 

Ozdoby z lesa
 
Není nad procházku na čerstvém vzduchu, kde si odpočinete od předvánočního shonu a ruchu. Když zamíříte do lesa, můžete spojit příjemné s užitečným a přinést si domů různé druhy šišek. Ty se skvěle hodí pro nejrůznější druhy dekorací. Můžete je zavěsit na stromeček, přidat do adventního věnce, nebo z nich vyrobit podstavec stolní lampy. Ať už je Váš styl jakýkoliv, šišky jsou prostě univerzální!

 

 

„Mezi nejmódnější doplňky této zimy patří velké skleněné poklopy zakrývající nejrůznější dekorace. Vezměte nasbírané šišky, nastříkejte je zlatou a stříbrnou barvou a naaranžujte pod poklop. Jednoduché, elegantní a krásné!“ říká Delia Fischer, zakladatelka a kreativní ředitelka Westwing.cz, prodejce nábytku a bytových doplňků.

 

 

A aby byla lesní pohádka kompletní, přidejte dekorace lesních zvířátek jako jsou lišky, veverky a jeleni.

 

 

Klasické Vánoce
 
Pokud jste však zastánci klasických Vánoc, nemusíte se bát, že letos nebudete “v kurzu“. Dekorace v odstínech červené, zlaté a stříbrné jsou módní stálicí a ani s nimi neuděláte chybu.
 
Středem veškeré domácí výzdoby je samozřejmě vánoční stromeček, jehož zdobení má v mnoha domácnostech ustálenou podobu a účastní se ho celá rodina. I přesto byste ale neměli zapomínat na menší dekorace. „Hitem letošních Vánoc jsou bezesporu malé keramické stromečky.

 

 

Zkuste se vžít do role stylisty a vytvořte z nich originální kompozici, kterou ozdobíte štědrovečerní tabuli. Začněte od několika stromečků různých velikostí, přidejte větvičky, šišky nebo jmelí a celek doplňte typickým vánočním akcentem v podobě andělíčka či hvězdy“ radí Delia Fischer.
 
Trendy znáte a teď už je jen na Vás, v jakém stylu se budou Vánoce u Vás doma odehrávat. Už máte představu?
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama