Úvod > hobby > 500 nápadů pro dům a zahradu

500 nápadů pro dům a zahradu

Rubrika: Právě vyšlo    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto Slovart
500 nápadů pro dům a zahradu

V tajných zásuvkách mnohých maminek, babiček, prababiček a dalších prapředků se skrývalo mnoho pokladů. Někde mezi nimi i notýsek, ať již barevný, pomalovaný obrázky květů nebo jenom obyčejně tmavý, který čas od času maminky, babičky, prababičky… ,,vylovily“ a hledaly v něm moudra a nápady posbírané na cestách životem, kterými pak sobě i rodině zpříjemňovaly bydlení.
 
Kdo takový almanach postrádá, určitě mu přijde vhod sbírka nápaditých námětů k proměnám bytu i zahrady anglicky píšící autorky Tessy Eveleghové, kterou v překladu Dany a Jaromíra Čížkových vydalo nakladatelství Slovart.
 
V této nádherné obrazové publikaci najdete 500 rad a námětů jak vtisknout vašemu domovu i zahradě určitý styl. Naučíte se pracovat s detaily, poznáte, že někdy stačí jen málo, aby vaše kuchyň či obývací pokoj změnily tvář. Svět kolem sebe si tak můžete uzpůsobit nejenom podle momentální nálady, ale také třeba podle ročního období. Poznáte, že únik do světa tvořivých rukou je výborným relaxem pro stresující prostředí běžného pracovního života.
 
Ti, kteří neoplývají šikovností, se rozhodně nemusí obávat výsledku, protože vše je zde detailně a podrobně vysvětleno. Tessa Eveleghová, jako zkušená autorka hobby publikací, se rozhodně nepouští do složitých výtvorů, ale drobných a vtipných maličkostí, které posléze dotvářejí neodolatelný celek v podobě osobitého interiéru.      
 
Soutěž o 5 publikací byla k 15.9. 2008 ukončena. Z došlých správných odpovědí byli vylosováni výherci, kterým blahopřejeme:
p. Hana Pášová
p. Jan Šurc
p. Jana Lidmilová
p. Vlastimil Jeřábek
p. Dana Hrachová

 

Knihu 500 nápadů pro dům a zahradu vydalo nakladatelství Slovart, 499 Kč.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama