Úvod > recepty > Káva na večer – zkuste NESCAFÉ bez kofeinu

Káva na večer – zkuste NESCAFÉ bez kofeinu

Rubrika: Recepty (nejen) z cest    Vyšlo:
Autor:    Foto: Nestle
Káva na večer – zkuste NESCAFÉ bez kofeinu

Měli jste náročný den plný složitých úkolů, stresu a pracovního vypětí? Těšíte se už na uvolnění a pohodu doma či s přáteli ve společnosti, na alkohol nemáte chuť, spíš byste si dali něco voňavého, aromatického, teplého... Káva by byla to pravé, ale večer? Máme pro vás řešení , a navíc se soutěžním dárkem, stačí číst dál...

 

Právě teď je tedy ta správná příležitost pro kávu NESCAFÉ bez kofeinu – můžete se těšit na svou oblíbenou chuť a aroma, a zároveň se nemusíte obávat bezesné noci a počítání oveček. Tato káva totiž obsahuje pouze 0,3 procenta kofeinu, ovšem uchovává si všechny ostatní vlastnosti kávy NESCAFÉ. Jak je to možné?

 

Na začátku celého procesu jsou zelená nepražená kávová zrna. Kofein se dá z kávy odstranit pomocí několika metod. Instantní kávy NESCAFÉ bez kofeinu, Classic a Gold,  jsou vyráběny k našemu zdraví nejšetrnější metodou odkofeinování kávy, tzv. švýcarskou „mokrou".  Ta je založena na přírodní bázi a k odstranění kofeinu používá pouze horkou vodu. V kávě tak zůstávají uchovány nejen všechny chuťové a aromatické složky, ale i zdraví velmi prospěšné antioxidanty, které napomáhají v boji proti civilizačním chorobám. Pro výrobu instantních káv NESCAFÉ bez kofeinu se používají nejkvalitnější zrna kávovníků druhu arabica a robusta. Kávu bez kofeinu si tak mohou vychutnat i milovníci skutečně špičkové kávy.

 

Jak jsme zmínili na začátku, máme pro vás soutěžní dárek v podobě káv NESCAFÉ Classic Bez kofeinu a NESCAFÉ Gold Bez kofeinu. Stačí, když do 22. 12. 2010 odpovíte v níže přiloženém formuláři na následující tři otázky a deset z vás bude mít štěstí při losování.
 
1)  Jaké druhy káv NESCAFÉ bez kofeinu jsou na trhu?
     a) NESCAFÉ Classic Bez kofeinu a NESCAFÉ Gold Bez kofeinu
     b) NESCAFÉ Sensazione Bez kofeinu a NESCAFÉ Gold Bez kofeinu
     c) NESCAFÉ Italiano Bez kofeinu a NESCAFÉ Classic Bez kofeinu
 
2)  Jak se jmenuje metoda, kterou se při výrobě káv NESCAFÉ bez kofeinu odstraňuje kofein z kávových zrn?
a) švédská „vodní“
b) švýcarská „mokrá“ (přírodní)
c) španělská „suchá“
 
3)  Komu jsou kávy NESCAFÉ bez kofeinu určeny?
a) všem, kteří mají rádi dobrou kávu
b) pouze ženám v těhotenství
c) pouze lidem se zvýšenou citlivostí na kofein
 
Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na www.vecernikava.cz.

 

 Soutěžní otázka

1. Odpověď na otázku 1 je:

2. Odpověď na otázku 2 je:

3. Odpověď na otázku 3 je:


 

 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama