Úvod > stavba > FOR ARCH - vše o nízkoenergetickém stavění

FOR ARCH - vše o nízkoenergetickém stavění

Rubrika: Stavíme...    Vyšlo:
Autor:    FOTO: ABF
FOR ARCH - vše o nízkoenergetickém stavění

Blíží se veletrh FOR ARCH 2011 (21. – 25., PVA Letňany). Letošní ročník je zaměřen na nízkoenergetické stavění - téma, které oslovuje stále více zájemců.  Pokud i vy se zajímáte o tuto oblast, zkuste si tipnout správnou odpověď na otázku v textu a můžete vyhrát vstupenky na tento veletrh. Dozvíte se tam např., jaké jsou novinky a trendy v nízkoenergetickém stavění pro rok 2011… a samozřejmě ještě mnohem více…

 

 

Téma, které bude provázet celý veletrh, vzešlo z diskuze při uzavření dohody Evropského parlamentu a Rady pro energetickou náročnost budov a podepsané SMĚRNICE O ENERGETICKÉ NÁROČNISTI BUDOV. Směrnice má za úkol dosažení stavu, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž potřeba energie se blíží nule. Stejně jako toto moderní téma se snaží veletrh svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím.

 

 

Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli. Vystavovatelé veletrhu FOR ARCH proto připravili prezentace novinek a zajímavostí z oblasti NÍZKOENERGETICKÉHO STAVĚNÍ.
 
Na 22. ročníku mezinárodního veletrhu nízkoenergetického stavění FOR ARCH 2011 máte možnost nalézt novinky a trendy tohoto progresivního oboru stavebnictví. Veletrh bude centrem informací, novinek a trendů z nízkoenergetického a pasivního stavění, kde si každý najde, co hledá. Zájemci o bezplatné poradenství o pasivních a nízkoenergetických domech naleznou odborníky z praxe u poradenského stolu Centra pasivního domu. Příklady a zkušenosti obyvatel zazní i na seminářích pro širokou veřejnost.
 
Hlavní téma prostoupí také všechny souběžné veletrhy, kterými jsou: FOR THERM - veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky, FOR WOOD - veletrh progresivního stavění ze dřeva, FOR ELEKTRO - veletrh elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů, SPORT TECH - veletrh sportovních staveb, jejich technologií a vybavení. Každý veletrh má své silné zastoupení v řadách vystavovatelů. 

 

 

Rádi byste se zúčastnili veletrhu FOR ARCH a jste soutěživí? Pak zkuste odpovědět na následující otázku:
 
Kde se koná veletrh FOR ARCH?
 
Odpovědi zasílejte do 31. 8. 2011 v níže přiloženém formuláři. Čtyři výherci se mohou těšit na 3 vstupenky na tento veletrh.

 
Soutěžní otázka

1. Odpověď na otázku je:

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Dřevěná okna a vchodové dveře KOLOVRAT Ostrava
Dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře v regionech Ostrava a Opava

Dřevohliníková okna Pražák
Kvalitní dřevohliníková okna šetří energii, jsou elegantní, vysoce odolná a téměř bezúdržbová. Ideální volba pro nízkoenergetické a pasivní domyreklama