Úvod > stavba > Bydlení v zeleni

Bydlení v zeleni

Rubrika: Design    Vyšlo:
Autor:    Foto: Čakovický park
Bydlení v zeleni

Kdo by v dnešní přetechnizované době nechtěl bydlet v zeleni. A kdo má v dnešní uspěchané době čas na to bydlet v zeleni, a tedy každý den dojíždět do města za prací. Řešení je přitom jednoduché. Stačí si vybrat bydlení v zeleni pražského Čakovického parku.
 
Bydlení v parku nebo alespoň v jeho přímém sousedství je velmi lákavou nabídkou. Park v Čakovicích, nacházející se v městské části Praha 9, je typický anglický zámecký park, který nabízí klidné procházky a odpočinek pod vzrostlými stromy a u kouzelných jezírek. Jeho součástí je také nově otevřená naučná stezka, která bude bavit jak dospělé, tak i děti.  

 

 

Bytové domy = domy pro rodiny s dětmi
Bytové domy , jež vznikají na jeho okraji, zapadají do okolí a stávají se přirozeně navazující součástí parku. To je podpořeno rovněž novou zelení, kdy se s každou fází výstavby realizuje výsev trávníků přesahující 2000 m2 plochy a k tomu stovky jehličnatých a listnatých stromů.
 
Velkou předností tohoto místa je život bez rušných ulic a silnic. V Čakovickém parku se rozhodně nemusíte bát o děti, mít strach z případné nehody, jaké se občas stávají ve frekventovaných městských částech.

 

 

V přírodě se službami nadosah
Bydlení v Čakovickém parku splňuje představy o ideálním místě k žití. Stranou dopravních tepen, v klidu a tichu přírody, avšak se všemi službami i nákupními možnostmi na dosah. Kromě toho Čakovice nabízejí další aktivity jak pro rodiče, tak hlavně pro děti řadu volnočasových kroužků a možností, jak smysluplně trávit volno. Navíc je součástí objektu školka pro nejmenší, což je ideální stav právě pro rodiny s malými dětmi.

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Dřevěná okna a vchodové dveře KOLOVRAT Ostrava
Dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře v regionech Ostrava a Opava

Dřevohliníková okna Pražák
Kvalitní dřevohliníková okna šetří energii, jsou elegantní, vysoce odolná a téměř bezúdržbová. Ideální volba pro nízkoenergetické a pasivní domyreklama