Úvod > stavba > Nejdokonalejší venkovní žaluzie

Nejdokonalejší venkovní žaluzie

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: Climax.cz
Nejdokonalejší venkovní žaluzie

Uvažujete o pořízení žaluzií k domu či bytu? Určitě investujte do technického a designového skvostu Noval. Jedná se o novou generaci venkovní žaluzie Z-90. Tento špičkový výrobek má na spodní hraně lamel vložené gumové těsnění.

žaluzie Noval

 

 

 

To zaručuje dokonalé doklopení a tiché dovření žaluzie. Díky inovovaným lamelám a jejich patentovanému skládání navíc Noval dosahuje až o 20 % nižšího nábalu.

Venkovní žaluzie

 

 

 

O to, aby byly žaluzie krásné a zářivé i po několika letech používání se stará revoluční samočistící technologie. Český výrobce Climax ošetřuje žaluzie několik mikrometrů tenkou vrstvou speciálního průhledného nátěru. Tato dodatečná fotokatalytická vrstva za pomoci slunečního UV záření přitahuje vodu. A tak i její malé množství - jako je například ranní rosa - „umývá“ ze žaluzie prach a další nečistoty. Venkovní žaluzie jsou vhodné jak pro novostavby, tak i pro dodatečnou montáž.





Najdete nás na Facebooku: Facebook




Dřevěná okna a vchodové dveře KOLOVRAT Ostrava
Dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře v regionech Ostrava a Opava

Interiérové dveře SAPELI
Interiérové dveře a zárubně SAPELI v Brně. Výprodeje dveří, akce a sezonní slevy

Dřevohliníková okna Pražák
Kvalitní dřevohliníková okna šetří energii, jsou elegantní, vysoce odolná a téměř bezúdržbová. Ideální volba pro nízkoenergetické a pasivní domy



reklama