Úvod > stavba > Nová bioklimatická pergola ESPACIO

Nová bioklimatická pergola ESPACIO

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: Climax.cz
Nová bioklimatická pergola ESPACIO

Nová bioklimatická hliníková pergola ESPACIO od české společnosti CLIMAX v sobě snoubí luxus a funkčnost. Je ideální pro všechny náročné zákazníky vyžadující to nejlepší.
 
Bezchybně pracuje za jakéhokoli počasí a v každém ročním období. V oblastech s mírným podnebím, kde nejsou sněhové pokrývky příliš velké, je možné pergolu využívat prakticky celoročně.
 
Montuje se na terasy rodinných domů, atria, verandy či zahrádky restaurací.

Hliníková pergola ESPACIO

 

 

Špička mezi pergolami
 
Hlavní předností ESPACIA je moderní a nadčasový design, chytré využití přírodní energie a konstrukčních materiálů k docílení maximálního komfortu. Výhodou ESPACIA je i ochrana před nepříznivým počasím, přirozená ventilace a propracovaný systém odvodu dešťové vody schovaný do nosné nohy pergoly.
 
Díky čistému designu, který je bez jediného viditelného šroubku, je pergola estetická a lahodí každému oku.
 
„Pergolu ESPACIO vyrábíme pro každého zákazníka na míru, přesně podle jeho individuálních požadavků,“ říká David Žabčík, obchodní ředitel společnosti CLIMAX.
 
Slunce, vítr, déšť a ani sníh nás nezaskočí
 
Střechu tvoří hliníkové lamely, které je možné naklápět až po úhel 140 stupňů a tím regulovat pronikající sluneční paprsky a teplotu pod pergolou. Lamely se ovládají dálkovým ovladačem, nebo pomocí chytrého telefonu či tabletu přes inteligentní systém řízení domácnosti.

Dešťové kapky
Ochrana před deštěm

 

 

„Za pomoci motorem ovládaných lamel si stisknutím jednoho tlačítka snadno nastavíme intenzitu stínění, která nám vyhovuje. ESPACIO dokonale funguje i za deště nebo při sněžení. Zavřené lamely od sebe dokonale zapadnou a nepropustí ani kapku vody. Dešťová voda odtéká do žlabu, který je schovaný v nosných nohách a není tedy vidět. Z pergoly se tak stává dokonalý přístřešek po celý rok,“ doplňuje David Žabčík.


Volné proudění vzduchu

 

 

Škála barevných možností
 
Pergoly ESPACIO lakuje CLIMAX těmi nejkvalitnějšími barvami a zákazník má na výběr ze stovek barevných odstínů, různých povrchů a stupňů lesku.

Barevná pergola

 

 

Pergola pro náročné
 
Maximální rozměr pergoly ESPACIO je 7 x 4,5 metrů. Spojením jednotlivých pergol je možné docílit i několikanásobně větší plochy zastřešení. Způsob montáže a kotvení ESPACIA se vždy řeší podle konkrétních možností místa stavby. Bioklimatickou pergolu je možné instalovat jako samostatně stojící, nebo ji částečně ukotvit do stěny domu.
 
Luxusní využití času s rodinou po celý rok
 
Každou pergolu ESPACIO je možné vybavit i nadstandardními prvky. Například pro zastínění z boku skvěle poslouží screenové rolety, které jsou vedeny v zabudovaných integrovaných vodicích lištách.
 
Komfortní systém ESPACIO lze také dovybavit reproduktory, vytápěním nebo dešťovým senzorem.
 
Bioklimatická pergola ESPACIO nám umožňuje trávit více času venku na čerstvém vzduchu nejen v letním teplém a slunečném počasí, ale i při nepříznivém počasí za deště. Příjemnou rodinnou atmosféru si tak na terase či zahradě užijete po celý rok.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama