Úvod > stavba > Také jsme se dívali na nová vrata

Také jsme se dívali na nová vrata

Rubrika: Auto - moto    Vyšlo:
Autor:    archiv firmy Alucon
Také jsme se dívali na nová vrata

 O pohledu na vrata máme takové české přísloví, které před léty vystihovalo naše reakce na obraz dokonalé techniky, zkušenější generaci známý jen z produkce Hollywoodu. Dnes viditelný symbol pohodlného přepychu zdomácněl i v českém exteriéru. Auto přijede před vjezd do domu, neviditelný sluha otevře bránu zahrady, potom i vrata garáže.  Auto zajede dovnitř a vše se neslyšně uzavře. Dnes vcelku běžná situace, která už nikomu nestojí za delší pohled.

Na českém trhu existuje nepřeberné množství vrat. Tradiční křídlová vrata jsou dnes spíše výjimkou a nejrozšířenějším a zdá se, že i nejúčelnějším řešením jsou lamelová vrata. Běžně informovanému zákazníku se zdá, že garážová vrata nejsou problém – má na výběr sekční, kazetová, lamelová a to vše z různých materiálů a v mnoha variantách. Teprve podrobnější pohled a zaměřené zvažování Vás přivede k překvapivému závěru, že zvolit dobře fungující  a spolehlivé zabezpečení vašich dlouhodobých úspor není až tak úplně jednoduché.
Garážová vrata se vyvíjejí už mnoho desítek let. Od shrnovacích dřevěných roletových dveří až k těm na dálkové ovládání. Trendy v možnostech fungování garáže, které nám připadají nové, se leckdy v zahraničí využívají i padesát let. Vývoj se ale nezastavil a každý zákazník by měl zvážit, zda jeho garážová vrata  nejnovější trendy ve vzhledu i funkčnosti beze zbytku splňují.

Užijte si výhod lamelových vrat
Pro zabezpečení toho nejvyššího komfortu dnes většina zákazníků volí lamelové systémy. Lamelové díly vrat se pomoci elektromotoru vysouvají směrem nahoru jako roleta do pouzdra, takže nejsou náročné na prostor. Eventuelní bránu i vrata lze ovládat dálkovým ovládáním a tak jako ve výše zmíněných filmech vystoupit z auta až v domě v garáží. I když existují lamely z nejrůznějších materiálů, opět se přikláníme k hliníku. Od garážových vrat očekáváme nejen bezproblémový chod po dlouhou řadu let, ale také vysokou odolnost proti eventuelnímu napadení. Nárok na rozměrovou stálost ve které je hliník nepřekonatelný je zde zcela samozřejmý. Naše vrata během let  budou pracovat ve velmi rozdílných tepelných režimech a odolávat nejrůznějšímu počasí. Vrata, která vyjíždějí z vodících lišt a zastaví se na půl cestě, nebo vrata která se neotevřou když mají nám mohou připravit nejednu horkou chvilku a z hollywoodského snu se rázem stává námět pro dobrou grotesku.

Naše znalosti a praxe jsou dobrou zárukou
Společnost Aluwin má velké zkušenosti s rolovacími systémy v nejrůznějších oblastech. Námi montované a instalované zabezpečovací rolety běhají po řadu let v celé řadě obchodů. Když jsme se rozhodovali která lamelová vrata budeme nabízet našim zákazníkům jejich výběru a konečnému rozhodování jsme věnovali velkou pozornost. Spolehlivost našich dodávek a garantovaná funkčnost bez náročné údržby je naše neocenitelná konkurenční výhoda v náročném obchodním prostředí a tu si musíme za každou cenu udržet. Jsme firmou, která od počátku nabízí nekompromisní kvalitu a naše garážová vrata musí  nadchnout. Proto jsme se při výběru partnera stali sami velmi přísnými a navíc zkušenými zákazníky . 

Náš partner ALUCON
Hliníkové prvky ALUCON jsou v Evropě skutečně pojmem. Firma s téměř čtyřicetiletou tradicí, vlastním vývojovým oddělením  a tři sta zaměstnanci je v oblasti garážových vrat majitelem celé řady patentů na dnes již běžně i konkurencí využívaných konstrukční vylepšení. Přesto je AUCON se svými lamely vždy o krok napřed. Co nás přesvědčilo :
a) Vyšší nároky na bezpečnost uspokojuje silnějšími lamelami, které jsou vypěněny velmi tuhým polyuretanem. Uspokojí tedy jak majitele dražších vozů a jejich pojišťovny.
b) Pečlivá pozornost je také věnovaná zámkům boxů, které do sebe zapadají velmi přesně a pevně, takže nedochází k jejich průhybu, ani v případě nestandardně širokých vrat.
c) Velmi originálně je vyřešena aretace lamel zamezující jejich vychýlení. Díky tomu lamely tvoři nekompromisně  jednolitý precizně ohraničený pancíř takže je vyloučeno nežádoucí vychýlení některé z lamel a zablokování vrat 
d) Dlouhá léta výroby a montáží značky ALUCON vedly k tedy k postupné eliminaci všech možností provozních poruch a násilného poškození.
e) Nás jako odborníky zaujal ve firmě ALUCON smysl pro bezpečnou a trvalou funkci každého detailu. V tomto případě bylo rozhodnutí o jejich nabídce a servisu jednoznačné.

Zákaznický servis
 Připočteme li ke vstřícné a promýšlené montáži nadstandardní zákaznický servis, který nám umožňuje ve velmi krátkých lhůtách dodat  garážová vrata v požadovaném  provedení včetně dvaceti různých barevných odstínech, věříme, že naše nabídka zaujme i u nás doma toho nejnáročnějšího zákazníka. Samozřejmě jsme si jisti, že s naší dodávkou garážových vrat ALUCON budete trvale spokojení.

Nezapomeňte - právě probíhá soutěž s firmou ALUWIN !


 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Dřevěná okna a vchodové dveře KOLOVRAT Ostrava
Dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře v regionech Ostrava a Opava

Dřevohliníková okna Pražák
Kvalitní dřevohliníková okna šetří energii, jsou elegantní, vysoce odolná a téměř bezúdržbová. Ideální volba pro nízkoenergetické a pasivní domyreklama