Úvod > volný čas > Chcete poznat tajemství?

Chcete poznat tajemství?

Rubrika: Právě vyšlo    Vyšlo:
Autor:    Foto: Euromedia Group - Ikar, thesecret.tv
Chcete poznat tajemství?

Tisíce let lidé pátrají po tajemstvích života, lidské duše a přitom leckdy netuší, že klíč k tomuto poznání leží na dosah. To ovšem vyžaduje schopnost ponořit se do vlastního ,,já“, vyznat se v něm a naučit se s ním pracovat. My vám dnes nabízíme prostředníka, cestu k legendárnímu klíči. Abyste ho ale získali, je třeba správně odpovědět na otázku v textu… 
 
…předávalo se z generace na generaci celé věky, vytoužené, skryté, ztracené, mnohokrát uloupené a prodané za ohromné sumy peněz.
 
Staleté tajemství znaly vynikající osobnosti světových dějin: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein a řada dalších vynálezců, teologů, vědců a velkých myslitelů. Nyní se jeho poznání otevírá světu a tedy i vám…
 
TAJEMSTVÍ
Právě teď stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha Tajemství autorky Rhondy Byrne, kterou vydalo nakladatelství Euromedia Group – Ikar, v sobě shromažďuje moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí.
 
Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.
 
Rádi byste pronikli tam, kam směřuje každý  z nás – do lidské duše? Stačí k tomu jediné, získat průvodce Tajemství. Pokud si správně tipnete následující odpověď:
 
Nejenom v životě lidském bývají vrcholy i propady, svou slávu i pád si prožily a prožívají také mnohé země, kraje, místa. Jedním z nich je i italský kraj Basilikata. Ten byl v dobách svého vrcholu součástí významného uskupení:
 
1) Magna Charta
2) Magna Grecia
3) Magna Italika
 Soutěžní otázka

1. Odpověď na otázku je: 
 
A odpověď zašlete do 17. 6. v přiloženém formuláři, jeden ze tří klíčů k tajemství může být váš.

 

Ale pozor, Tajemství má dvě části. Ta druhá na vás zde čeká od 22. 6. a bez ní by prožitek odhalení nebyl úplný. Proto se nezapomeňte vrátit!  
  
 
Autorka Tajemství Rhonda Byrne žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka.
 
Před časem prošla těžkou osobní krizí, ale ve chvíli, kdy jí bylo nejhůř, objevila tajemství, které jí znovu dodalo sílu a o něž se ve své knize (a stejnojmenném filmu) podělila s ostatními. 
 
Tajemství se stalo fenoménem po celém světě, práva se prodala téměř do čtyřiceti zemí a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama