Úvod > volný čas > Rhonda Byrne - Tajemství: Kniha vděčnosti

Rhonda Byrne - Tajemství: Kniha vděčnosti

Rubrika: Právě vyšlo    Vyšlo:
Autor:    Foto: Euromedia Group k. s., Ikar, SXC, thesecret.tv
Rhonda Byrne - Tajemství: Kniha vděčnosti

Otevřeli jsme klíč k Tajemství, jehož autorka Rhonda Byrne v něm shromáždila moudrost předchozích generací ve snaze naučit nás dosáhnout všeho, co si přejeme. Abychom ale mohli s Tajemstvím i dále pracovat, je třeba k němu získat druhou část. A jak na to? Stačí odpovědět na otázku v textu…  
 
Sotva dnes zjistíme, kdo kdy si začal psát první deník, jinými slovy to, co prožil během dne, týdne, měsíce, výjimečných chvil… Když se pak po čase vrátíte ke svým úvahám, názorům a pohledům na svět a situace kolem nás, uvědomíte si, jak jsou některé reakce malicherné a zbytečné a dojde vám nejenom, že se mnohdy trápíte zbytečně, ale také, že ledacos by bývalo šlo udělat jinak. V tom je určité poselství do budoucna a v tom je deník vlastně jakýsi náš rádce.

 

Ale vraťme se zpět k Tajemství, které se stalo mezinárodním fenoménem. Jeho druhou část tvoří krásně vypravený diář v imitaci kůže, s chlopní na magnetku, lacetkou a ražbou, jež obsahuje ke každému dni myšlenku vycházející ze zákona přitažlivosti a slova „Děkuji“ v nejrůznějších světových jazycích.
 
Tím, že si do diáře každý den napíšete vše, zač můžete být vděční, vytvoříte konkrétní soubor myšlenek, který k vám přitáhne nekonečné bohatství. Kniha představuje mocný prostředek, jak transformovat svůj život.
 
Diář můžete získat, pokud nám do 6. 7. 2010 pošlete v přiloženém formuláři správnou odpověď na následující otázku a budete mezi třemi vylosovanými šťastlivci:
 
Jaké národnosti je Rhonda Byrne, autorka knih Tajemství a Tajemství: Kniha Vděčnosti (diář):
 
A)  Američanka
B)  Angličanka
C)  Australanka

 Soutěžní otázka

1. Odpověď na otázku je: 

Diář Tajemství: Kniha Vděčnosti vydala v letošním roce Euromedia Group k.s., Ikar.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama