Úvod > volný čas > Dítě v posilovně?

Dítě v posilovně?

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Publikováno v titulu Domov | Ročník 2004 Číslo 10
Autor:    FOTO PETRA HAJSKÁ
Dítě v posilovně?

Obligátním důvodem pro odklad první návštěvy je vlastní pohodlnost. Navíc v menších městech  nebo obcích není takových zařízení nadbytek. A když už fitnesscentrum máme poblíž, může nám významně nakukovat do peněženek. Aby cvičení mělo význam, musíme totiž chodit cvičit vícekrát týdně. Ale i to lze s trochou přemáhání a finanční rozvahy vyřešit.
Dalším úskalím pro už tak zkoušenou vůli může být jakási chyba v prostředí fitnesscentra.Většinou začínáme s cvičením pod tlakem a s vědomím nějakého vlastního tělesného nedostatku — propadlého hrudníku a ochablých ramen (muži), nebo bytnějících boků a povoleného bříška (ženy). Kdo by si myslel, že se takový člověk, navíc v neznámém prostředí, bude cítit skvěle, je bláhový. A přitom dobrý začátek je rozhodující. Máme návod, jak si pomoci — vezměte s sebou dítě!
Jistě se teď ptáte proč? A také co tam bude dělat? Takže popořádku - když vezmete dítě, budete se za něj cítit zodpovědní a nebudete se tolik soustřeďovat na vlastní neštěstí. A co tam bude dělat? Bude cvičit na dětských posilovacích strojích!
Takové stroje existují. Viděli jsme je na vlastní oči. A víte, kdo je vyrábí? Vy, kteří jste v roce 1980 zažili zatím jediné vítězství českých tenistů v Davisově poháru, jistě si pamatujete na italskou jedničku Adriano Panattu. Tenhle pan Panatta vlastní velmi úspěšnou firmu na výroby sportovních strojů.Vyrábí i ty zmíněné dětské, které jsou navíc designově velmi povedené. Tak co, jste zase zdravému pohybu o krůček blíž?
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama