Úvod > volný čas > Se šarmem Pařížanky

Se šarmem Pařížanky

Rubrika: Za kulturou...    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Euromedia Group, crafty.cz, SXC
Se šarmem Pařížanky

Do Paříže můžete jet 2x, 3x, 4x a pořád tam bude co k vidění. Ostatně, až vás omrzí pařížské ikony jako Eiffelovka, Champs-Elysée, Louvre a další, stačí si sednout do některé z mnoha kaváren a při sklence čehokoli pozorovat pařížský cvrkot…
…anebo Pařížanky. Třeba zjistíte, proč na nich muži mohou nechat oči a ženy je kamenují závistivými pohledy.
 
Nezapomeňte si všimnout, jak Pařížanka kráčí po ulici. S hlavou vždy hrdě vztyčenou a lehce tajemným úsměvem na rtech. Je excentrická, místy konzervativní, s dokonalostí kouzelníka zakrývá své nedostatky a zdůrazňuje přednosti. Má šmrnc a styl.
Mimochodem, získat šarm Pařížanky můžete i v Čechách. Pařížský styl je totiž především postoj a stav mysli. A k tomu rozhodně není třeba být rodilou Pařížankou. Vlastně stačí znát pár základních pravidel. 
 
Když móda slouží vám…
…a nikoli vy módě. Pařížanka neladí, ale mixuje. V šatníku má pár luxusních kousků a zbytek dotvoří náhodnými úlovky z běžného řetězce, módními suvenýry z dovolené či poklady ze secondhandu. Výkřiky módy ji nechávají chladnou. Nikdy nekopíruje nejnovější styly z přehlídkových mol. Pouze svému outfitu vždy dodá nějaký ten trendy detail.


S touto jednoduchou broží změníte fádní jednobarevnou košili či triko v doslova šmrncovní kousek.

 

 

Naučte se doplňovat
Jak bylo řečeno výše, pařížský styl vychází z dokonalých základních kousků. Klíč k osobnímu stylu však tvoří doplňky. Čím budou kvalitnější, tím dostupnější oblečení si můžete pořídit a nikdo tento fígl neprokoukne. Tak například boty. Snad každá žena vlastní nesmrtelnou klasiku – černé lodičky. Vyberte si ultraklasický styl a investujte do těch nejlepších, které vám tak vydrží celou věčnost. K botám patří kabelky. Při jejich výběru je třeba se řídit heslem – padělky nejsou v módě. A vězte, ženě nad 30 let přidávají boty i kabelka ve stejné barvě nejméně 10 let…


Každá Pařížanka vlastní nějaký ten handmade kousek. Může to být například kabelka.

 

 

Tajemství šperků
Rezolutním tabu je obkládání rukou všemožnými prsteny k všemožným výročím a událostem, což platí i o řetízcích na ruku a na krk. Pamatujte, že méně je někdy více. Navíc, nechcete přeci vypadat jak vánoční stromeček.


Kouzlo starých časů. Výhodou takového typu náušnic je, že je můžete vzít jak k běžnému dennímu outfitu, tak i večer do společnosti.

 

 

Změňte styl
Nesnažte se ustrnout ve stylu, který se nosil před X lety, i kdyby vám byl pohodlný sebevíc. Nedovolte, aby se pro vás péče o vaši maličkost stala nudou. Stejně jako se vyvíjí vše kolem vás, vyvíjejte se i vy, samozřejmě s ohledem na věk. Překvapujte nečekanými kousky a budete vždy šik.


Jednoduchý, a přitom extravagantní. Kouzlo tkví v nadčasových detailech – barevných ozdobách a zajímavém střihu.

 

 

Krásná s rozumem
Být krásná není o tom trávit celé hodiny v koupelně před zrcadlem. Své udělá dostatečně dlouhý spánek, kvalitní pleťové tonikum, vhodná strava, která se odrazí nejenom na vaší pleti ale i vlasech a samozřejmě dobrý chrup a okouzlující úsměv.
 
Je to v hlavě
Vypadat šik ovšem vyžaduje ještě něco navíc. Je také třeba se občas rozmazlovat, být v pohodě, netrápit se přibývajícím věkem a chovat se nonšalantně. Jako okamžitý facelift poslouží i znovu objevená vášeň, ať již pro nějaký projekt, muže, dům nebo zahradu…
 
Chcete se dozvědět o pařížském stylu více? Např. o tom, jak si zařídit byt, připravit večeři pro více hostů, kde nakupovat apod.? Odpovědi na všechny tyto otázky a ještě mnohem více najdete v jedinečné publikaci SE ŠARMEM PAŘÍŽANKY od Ines de la Fressange a Sophie Gachetové, kterou vydala Euromedia Group a je k dostání na www.bux.cz.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama