Úvod > volný čas > Chcete se vypořádat s celulitidou? Vyzkoušejte galvanickou žehličku!

Chcete se vypořádat s celulitidou? Vyzkoušejte galvanickou žehličku!

Rubrika: Zdravý styl    Vyšlo:
Autor:    Foto: NU skin, DepositPhotos
Chcete se vypořádat s celulitidou? Vyzkoušejte galvanickou žehličku!

O tomto kosmetickém nešvaru známém také pod pojmem "pomerančová kůže“ jsme se už zmínili, a to z pohledu tradiční čínské medicíny. Je to proces dlouhodobý a ne každá žena chce čekat, než ony ošklivé dolíčky zmizí. Možná stojí za zmínku jednoduchá neinvazivní metoda, která pomáhá ženám i mužům na celém světě. 
 
Začněme tedy pokožkou problémových partií ženského těla, jako jsou stehna, boky, břicho. Asi žádné z nás se nelíbí, a hlavně v období letního slunění se v plavkách, že zrovna nepatříme mezi krásky z titulních stránek módních časopisů. Můžeme se s tím smířit, vždyť krása není všechno, ale když ony ty plavky všechno zase odhalí, tak co s tím…

 

 

První fáze
V první fázi odstraňování celulitidy nás nejspíš napadnou anticelulitidové krémy. Jednoduché, levné a pohodlné řešení z pohodlí domova.  Proč ne. Ale jak už jsme si v minulosti řekli, nebo je mnohým z vás známo, pokud není pokožka řádně prokrvena masáží, nejlépe kartáčem, popř. ještě peelingem, taková ,,léčba“ nám nebude vůbec nic platná.
 
Když ale ony ty reklamy mají něco do sebe, takže zkusíme další krém – dražší, co kdyby náhodou… Po vypotřebování asi 5 balení krému na celulitidu zjistíme, že jsme hubení jen v té peněžence a vytoužený efekt není zase tak viditelný, jak nám výrobci slibovali. A jak dál…

 

 

Riskantní chirurgický zákrok
Razantní způsob zbavení se nepěkných dolíčků je určitě chirurgický zákrok – liposukce. Tento proces je nevratný a stále na něj chodí miliony žen. Proč nepomoci přírodě, která se na nás trochu vyřádila. Ale co když patříme k těm ženám, které nechtějí své tělo odsávat na operačním sále, nosit 6 týdnů speciální prádlo a smířit se i s rizikem, že zrovna ta jejich operace nemusí vyjít, a o ceně ani nemluvě.

 

 

Bezbolestná neinvazivní metoda
Nabízí se další řešení. Neinvazivní metoda na odstranění celulitidy a vyhlazení pokožky.  Americká firma NU Skin přináší nový a jedinečný systém péče o pokožku celého těla. Jedná se o malý přístroj a dvě tuby speciálního gelu. Jedno bez druhého nefunguje. Přístroj AgeLOCK NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM II™ (tzv. ,,galvanická žehlička”) a speciální kosmetická řada NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM™ II BODY SHAPING GEL (exkluzivní gel pro tvarování postavy) pracují společně a bojují proti tukovým polštářkům a toxinům, minimalizují a vyhlazují celulitidu, a tím přinášejí pevnější tělo.
 
Tyto výrobky změní váš pohled na péči o pleť i tělo. S pomocí speciálního přístroje v kombinaci s tělovými gely, vyrobenými pouze pro toto použití, dochází k vyhlazení právě tolik nechtěné celulitidy. Gely obsahují speciální patentovanou technologii, jež bojuje nejen s celulitidou, ale i s celkovým stárnutím pokožky.

 

 

Nezanedbatelné výhody
Výhodou tohoto přístroje je, že jej můžete používat doma, v intimitě své koupelny, stejně jako anticelulitidové krémy. Použití je velmi jednoduché a zvládne ho každá žena, popř. s pomocí kamarádky nebo manžela.
Hlavní předností této neinvazivní metody je, že není nutné si na ,,zákrok“ brát dovolenou či vybírat rodinné úspory, ale hlavně, celý proces je bezbolestný velmi příjemný a relaxační. A co je asi nejdůležitější, máme ho vždy po ruce. V létě do plavek a v zimě třeba do plesových a večírkových šatů. 

 

 

Chcete vědět více?
Veškeré informace ohledně přístroje na zmírnění celulitidy se dozvíte ZDE. Pokud vám nestačí mít jen hezký zadeček, nohy a bříško, ale chtěli byste své vylepšení vzít, jak se říká, z ,,gruntu“, podívejte se na přístroj stejné firmy AgeLOCK EDITION NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM™ II a technologií NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM™ FACILA GELS. Který je jedinečný na odstranění vrásek v obličeji, omlazení a vyhlazení pokožky. Další informace ZDE.
 
Oba přístroje jsme vyzkoušeli a patrný výsledek byl znát již po první aplikaci. Zřetelné výsledky se dostavily po 5-10 aplikacích v závislosti na typu pokožky, věku klienta a rozsahu poškození.
Na proceduru na odstranění celulitidy se můžete objednat také do nově vznikajícího studia v Brně – Šlapanicích.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama