Úvod > volný čas > Buďte nepřehlédnutelná v davu

Buďte nepřehlédnutelná v davu

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Yolo.sk
Buďte nepřehlédnutelná v davu

Říká se, že kabelka je druhým nejlepším přítelem ženy. Pravdou je i to, že v sobě uchovává malý vesmír. Její obsah je záhadně ukrytý v přihrádce, bočních praktických kapsách a malých kapsičkách. Každá žena je ve svém šatníku vlastní kabelek několik a mezi nimi je vždy jedna, která je skvostem nebo její tajným pokladem, který nosí jen na zvláštní příležitosti.
Nákup kabelky je často láskou na první pohled. Kabelky -  favoritky se nekupují jako horké rohlíky, ale s rozvahou. Právě tento doplněk ženu reprezentuje a vypovídá o jejím vkusu a momentální náladě.

 

 

 

Při nákupu dámské kabelky přes eshop si prohlédněte fotografie, které zobrazují detail stehu a vnitra. Nezapomínejte ani na funkčnost, která umožní nošení přes rameno nebo i v ruce. Důležité je, aby měla zesílené držadla, což odpovídá tomu, že se do ní více vejde.

 

 

 

Pokud váháte s materiálem, nebojte se podlehnout kabelce z ekokůže, která je cenově dostupná a stylová. Výrazná a trendy můžete být i bez " fake " nebo s takovou, která nestála hodně peněz.


 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama