Úvod > volný čas > Dárek k Valentýnu? Kvalitní španělské víno La Rioja!

Dárek k Valentýnu? Kvalitní španělské víno La Rioja!

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: spanelska-vina.eu
Dárek k Valentýnu? Kvalitní španělské víno La Rioja!

Letošní svátek zamilovaných se již kvapem blíží, a proto Vám přinášíme neotřelý tip na valentýnský dárek, kterým můžete svého partnera příjemně překvapit. Jedná se o láhev vynikajícího španělského vína La Rioja, která se bude k této příležitosti bezpochyby výborně hodit.

 

 

Ačkoliv svátek svatého Valentýna, který každoročně připadá na 14. února, pochází původně ze zámoří, stává se každým rokem stále více populárním i u nás v České republice, a to nejen u mladších ročníků, ale i mezi členy starších generací. Jak a proč ale vlastně tento svátek vznikl? Tento svátek je patrně nazván podle katolického kněze Valentýna, který byl právě 14. února na příkaz římského císaře Claudia II. popraven, protože i přes vydaný zákaz tajně oddával mladé milenecké páry. Oslavy svátku svatého Valentýna však byly výrazněji oživeny až na počátku 20. století v USA a od této doby se začal postupně šířit i do ostatních států světa.

 

 

Lidé po celém světě tak v tento den mají jedinečnou možnost projevit svoji náklonnost a vyznat se ze svých citů ke svým milovaným. Je tradicí, že na tento svátek lásky většina lidí svému partnerovi věnuje nějakou pozornost. Darují se především květiny, nejrůznější sladkosti a valentýnská přání. Stále více lidí však hledá vhodnou alternativu k těmto běžným a do značně míry okoukaným dárkům. Rostoucí oblibě se tak v poslední době těší darování dárků ve formě zážitků.

Pokud také patříte mezi tuto skupinu lidí, kteří rádi vybočují ze zaběhlých konvencí a upřednostňují originalitu dárků, přinášíme Vám nyní tip na valentýnský dárek, který spojuje tradiční hmotný dárek se zážitkem. Španělské víno La Rioja totiž dle našeho názoru splňuje jak představu o tradiční podobě valentýnského dárku, tak i v sobě skrývá mimořádný zážitek vznikající při jeho konzumaci. S lahví španělského vína se Vám jistě snadno podaří navodit neopakovatelnou romantickou atmosféru Vašeho valentýnského večera. Budete tak moci poznat víno s láskou…

 

 

V případě, že Vás tento náš tip zaujal, internetový obchod Španělská vína La Rioja pro Vás připravil speciální valentýnské dárkové balení vynikajících španělských vín.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama