Úvod > volný čas > Bungee jumping jako svatební dar? Proč ne!

Bungee jumping jako svatební dar? Proč ne!

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Allegria
Bungee jumping jako svatební dar? Proč ne!

Svatba to je především oslava společné lásky dvou zamilovaných. Ti si společně slíbí věrnost a lásku na celý život. I když svateb statisticky ubývá, určitě stále patří mezi nejoblíbenější společenské rituály vůbec. Právě jste se zasnoubili a plánujete svou svatbu?
 
Možná vás napadlo inspirovat se v zahraničí a vytvořit pro své svatební hosty takový list přání – jako ulehčení situace při výběru vhodného svatebního daru. Tak se vám jistě nestane, že od svatebních hostů dostanete dva mixéry nebo umělecké dílo, které se vám ale vůbec nelíbí. Naveďte své hosty na správnou cestu. Rozhodně nebudete litovat.
 
Na svůj seznam přání si můžete napsat úplně cokoli. Od praktických věcí, které vám ve společné domácnosti schází, až po skvělé zážitky. Možná už dlouho toužíte potom vyzkoušet nějakou pořádnou adrenalinovou zábavu, na kterou byste později mohli vzpomínat a vyprávět o tomto zážitku svým přátelům.
 
Co třeba společný bungee jumping? Klidně jej směle zařaďte mezi své vysněné svatební dary a jen se nechte překvapit, kdo vám tímto originálním zážitkem obdaruje. Stejně tak pokud jste v pozici svatebních hostů, nebojte se experimentovat a darovat skutečně netradiční svatební dar, který novomanžele doslova nadchne.

bungee jumping

 

 

 

Bungee jumping si můžete objednat například na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/bungee-jumping. Tento web provozuje společnost Allegria, známá také jako firma na zážitky. Tato jedinečná společnost se specializuje na zprostředkování a prodej skvělých zážitků pro každého. Jejich nabídka je kdykoli k dispozici na výše zmíněných internetových stránkách a vy z nich můžete vybrat nejen ty nejlepší svatební dary, ale také dárky k narozeninám, výročím, Vánocům a dalším příležitostem. Aby byla vaše orientace na webu jednodušší, jsou zážitky rozděleny do přehledných kategorií.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama