Úvod > volný čas > Vánoce jsou přede dveřmi

Vánoce jsou přede dveřmi

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: magami.cz
Vánoce jsou přede dveřmi

Internetový obchod MAGAMI nabízí vánoční inspiraci: plechová pouzdra na brýle, peněženky, vizitkáře, kosmetické taštičky, zrcátka a mnoho dalších drobností německé značky Fridolin, kterými potěšíte své milé.
 
Největším hitem jsou barevné kočky od rakouské malířky Rosiny Wachtmeister. Jedna, dvě, tři nebo i čtyři kočky – možná je znáte!
 
V 70. letech předběhla malířka a sochařka Rosina Wachtmeister dobu, když zaměřila svou tvorbu na kočky. Dnes, kdy kočky prakticky vládnou světu, se můžete nechat vtáhnout do jejího jedinečného světa a obklopit se jejími díly na spoustě praktických věcí. V Brazílii, kam emigrovala s rodinou, vystudovala design a po návratu do Evropy se usadila v italském městečku Capra, které neustále se svými dcerami a vnuky zvelebuje. Její hravý styl můžete vnést do svých dní i vy.

 

 

 

Dárky s kočkami Rosiny Wachtmeister tvoří celou třetinu nabídky od firmy Fridolin. Kromě již zmíněných artiklů jsou kočky na visačkách na kufr, flakónu na parfém, skládacích nákupních taškách, magnetkách, propiskách, zápisníčcích, pexesu, záložkách, hracích kartách, …

 

 

 

Mají Vaši blízcí rádi díla světových malířů Klimta, Schieleho, Moneta? Poslouchají vážnou hudbu? Nebo se jim prostě jen může líbit nakreslená baletka, Muchův plakát, kytka slunečnic nebo Sisi?
I pro ně vyberete ten správný dárek.

 

 

 

Zajímavým tipem na originální dárek jsou jistě hlavolamy. V nabídce najdete hlavolamy kovové, dřevěné, bambusové, se šňůrkou a na přívěsku. Stačí si jen vybrat náročnost: od jednoduchých až po řešení pro „genia“.

 

 

 

MAGAMI to ale není jen Fridolin.
 
Zboží z kategorie „Retro Francie“ je potěšením pro všechny, kteří mají rádi Francii a její styl z přelomu 19. a 20. století. Staré reklamní plakáty a známou černou kočku Chat Noir najdete na plechových táccích, prostíráních, korkových podložkách, taškách, cedulkách, magnetkách, krabičkách na cigarety a dalších doplňcích.
 
V nabídce je i anglický porcelán Churchill s tradičními anglickými motivy i obrázky zvířátek a plechové dózy ART ve tvaru autíček, domečků, špagetových dóz i kufříků.
 
MAGAMI to je rodinná firma, která chce mít v nabídce vždy něco jiného než ostatní.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama