Úvod > volný čas > Léto ve Francii!

Léto ve Francii!

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: magami.cz
Léto ve Francii!

Sluníčko, vůně levandule, dobré víno, výlety do krásné přírody a procházky francouzskými městy. Na to si ještě musíte chvíli počkat.
Ale už teď si můžete doma navodit příjemnou atmosféru s doplňky a dárky francouzské firmy CARTEXPO.

Celý jejich sortiment nabízí e-shop MAGAMI.
 
Největším hitem jsou plechové tácky.
 
Ve spoustě motivů si každý najde ten svůj. Můžete vybírat mezi starými motivy reklamních plakátů, např. na čokoládu nebo pivo, mezi obrázky dětí a aut, pamětihodností Paříže a panoramaty francouzských měst. Novinkou jsou motivy obrazů starých mistrů, např. Gustava Klimta, Pierre-Auguste Renoira. Nechybí ani slavná Mona Lisa.

sortiment Magami

 

 

S velkým výběrem vzorů není pozadu ani nabídka prostírání nebo korkových podložek. Lehké plastové prostírání můžete vybrat každému strávníkovi "na míru": dětské motivy, reklama na šampaňské, olivový olej nebo mix alkoholových obrázků. U korkových podložek se s tím pravým obrázkem také nemůžete netrefit.
 
Vínové etikety, Moulin Rouge, Biere Gallia, Absinthe - to vše se tak nějak ke skleničce hodí. A samozřejmě i zde nechybí slavní mistři - např. Claude Monet, Alfons Mucha nebo Vincent van Gogh.

 

sortiment Magami

 

 

Nebude trvat dlouho a budete asi chtít cigaretové krabičky, na kterých budou nehezké obrázky, tak trochu schovávat. Zde je řešení: plechové krabičky na cigarety. Svým tvarem odpovídají papírové cigaretové krabičce, takže ji stačí jen vložit. Citroen, Rum Negrita, Eiffelovka a samozřejmě staří mistři i na těchto krabičkách.

sortiment Magami

 

 

 

Musíme zmínit i další praktické doplňky: plechové dózy různých velikostí, skleněné podložky pod horké hrnce, teploměry, věšáčky, omyvatelné nákupní tašky, dekorativní plechové cedule a magnetky. Vše již ve výše uvedených motivech, kterým ovšem vévodí ten nejznámější - Chat Noir.

 

 

Navštivte stránky e-shopu MAGAMI, kde je veškeré vystavené zboží skladem. A není ho málo :).
 
Budete z toho tak nadšeni, že nebudete vědět, co chcete víc.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama