Úvod > volný čas > Propadněte kouzlu létání

Propadněte kouzlu létání

Rubrika: Cestování    Vyšlo:
Autor:    Foto: Firmanazazitky.cz
Propadněte kouzlu létání

Touha létat je stará jako lidstvo samo. První sestrojené stroje by dnes už neobstály, za to je spousta nových možností, jak se přiblížit k nebesům.
 
Létání je jednou z činností, která vzbuzuje velký zájem. Nejméně jednou za život se podaří proletět v letadle skoro každému. Těm odvážnějším se podaří usednout za knipl a z koníčka se stane povolání. Existují však i méně tradiční způsoby létání, které se sice nedají využít k cestování na dlouhé vzdálenosti, ale přesto jsou velmi atraktivní a vyhledávané. Tím nejčastějším je let balónem.
 
Balóny jsou využívány především k vyhlídkovým letům. Pomalým, pozvolným tempem se můžete nechat vznést do výšky a vychutnat si jedinečný pohled na krajinu. Ne náhodou jsou vyhlídkové lety balónem pořádány při východu nebo západu slunce. Z koše balónu si můžete vychutnat neopakovatelné scenérie, které slunce vytváří s přírodou. Let balónem je ideální příležitostí jak se zklidnit a na chvilku si odpočinout od každodenního shonu.

Let balonem

 

 

 

Jestliže potřebujete na chvilku vypnout a zapomenout na problémy, které vás obklopují, pak nasedněte do koše a proleťte se. Pokud vás ale více lákají adrenalinové zážitky, pak můžete vyzkoušet jetpack. Létání pomocí jetpacku vás sice nevynese do závratných výšin, o to silnější pocit, že sami létáte, ve vás vzbudí.
 
Jetpack je specifický tím, že k létání je potřeba voda. Jetpack je jakýsi tryskový batoh, který vás dokáže vznést nad vodní hladinu. Nemusíte se tak bát, že byste se při dopadu zranili. Je pravdou, že budete potřebovat pár cvičebních pokusů, abyste správně vychytali techniku létání, ale věřte, že to stojí za to. Oba tyto zážitky jsou ideální jak pro muže, tak ženy.

Jetpack

 

 

 

Jestliže hledáte nějaký netradiční dárek pro milovníka létání, pak určitě neváhejte a podívejte se na stránky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ kde můžete oba zážitky jednoduše objednat.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama