Úvod > volný čas > Nový boutique hotel MEZI PLŮTKY v Beskydech

Nový boutique hotel MEZI PLŮTKY v Beskydech

Rubrika: Cestování    Vyšlo:
Autor:    Foto: Boutique hotel Mezi plůtky
Nový boutique hotel MEZI PLŮTKY v Beskydech

Krásnou a klidnou dovolenou v beskydském údolí Podolánky na okraji Čeladné, nabízí nově otevřený čtyřpokojový boutique hotel MEZI PLŮTKY. Budova hotelu je nově zrekonstruované historické stavení pocházející z počátku 19. století, ve kterém bydlel i ředitel místních hutí.
 
Kolem hotelu mohou hosté využít rozlehlou zahradu a najít zde své soukromí a rajský klid. Nejen vzhledem ke svému umístění je hotel vhodný pro dospělé a děti od 12 - ti let.

 

 

Celý dům i zahradu zrekonstruovala i zařídila designérka Daniela Hradilová, která je současně i majitelkou hotelu. „Místnosti v hotýlku nejsou recepcí nebo restaurací, ale místy v domě – obývacím pokojem, jídelnou a knihovnou, a fungují jako potkávací prostory pro čtyři oddělené ložnice“, říká paní Hradilová a dodává „Jestli jste někdy snili o přátelích se stylovým venkovským domem na horách, s krásnou zahradou a spoustou místa uvnitř i kolem, možná je najdete mezi plůtky...“.
 
V hotelu naleznete společné prostory a 4 oddělené ložnice. V přízemí se nachází  ložnice Host (40 m2), ve které Vás okouzlí stylová kamenná podlaha a kamenná vana v prosklené koupelně. Dále se v přízemí nachází obývací pokoj s výhledem na horu Ondřejník.
 
Podkroví nabízí tři pokoje, prvním je ložnice Dcera (36 m2) s krásnými detaily bílého trámoví, ložnice Syn (44 m2) se skrytou alkovnou, kde můžete spát nebo odpočívat během dne a největší ložnice Rodiče, která je současně jakýmsi domem v domě. Na téměř 70 m2 totiž nabízí i obývací část, alkovnu a kouzelné výhledy na okolní krajinu.
 
V okolí domu Vás nadchne originální zahrada, na které můžete k relaxaci využít kamenné terasy, staré stodoly přeměněné na zimní zahrady s krbem a dřevěné terasy v trávě. Ke koupání je zde vybudováno přírodní koupací bio jezírko s hloubkou 2 metry a pro milovníky vůní i vaření je zde k využití bylinková zahrádka.
 
O hlavní stravování se v hotelu stará hospodyně, která v tzv. v „černé kuchyni“ připravuje snídaně a večerní 3 - chodové menu, které si mohou hosté určit sami.
 
Pro přípravu drobného občerstvení a nápojů během dne je hostům k dispozici druhá samoobslužná kuchyně, ve které je vše do detailu sladěno. Dominuje jí obrovská dubová kredenc a retro lednice SMEG. V lednici naleznete dostatek nealkoholických i alkoholických nápojů, kávu si můžete připravit na profesionálním přístroji zn. Nespresso, k dispozici je konev na přípravu čaje, a to vše si naservírujete do tradičního burgundského keramického nádobí Emile Henry.
 
Součástí domu je i vinný sklep, kde můžete posedět a ochutnat z široké nabídky vín.
Nájem pokoje včetně užívání společných prostor domu a zahrady, začíná na 3300,- Kč na den, v ceně je zahrnuta snídaně.  Pokud byste si chtěli pronajmout celý dům, ať už za účelem svatby, oslavy nebo obchodního jednání, odpadá omezení věku dětí.  Celková kapacita je 24 hostů.
 
Celý hotel je nekuřácký a je zde k dispozici bezdrátové připojení k internetu.
Pokud si potrpíte na dokonalost v obklopení dechberoucí přírody, bude tento hotýlek pro Vás tím pravým místem k relaxaci.
 
Na ukázku pár fotografií, další naleznete na webových stránkách hotelu. 

 

 

 

KONTAKT
Boutique hotel Mezi plůtky
Čeladná 266, Česká republika
http://www.meziplutky.cz/
Facebook Mezi plůtky
Instagram Mezi plůtky
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama