Úvod > volný čas > Módní doplňky z Dánska

Módní doplňky z Dánska

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trendhim
Módní doplňky z Dánska

Z Dánska pochází více skvělých nápadů, které měli a stále mají dopad na celé generace. Ať už se jedná o reproduktor, telegraf, inzulín nebo Lego. A firma Trendhim se tu už deset let snaží pozitivně inspirovat všechny generace mužů pánskými doplňky. Pryč jsou totiž doby, kdy se o módu zajímaly jen ženy a zájem o módu se tak zvyšuje i mezi mužskou populací. Jaké doplňky nejčastěji nakupují čeští muži a jak jsou na pánové z dalších zemí?
 
Češi milují náramky
 
Zatímco francouzští muži nejčastěji nakupují předvázané motýlky, Češi se mohou pyšnit náramky, které patří mezi nejprodávanější produkty. Kožené náramky, náramky z korálků a pánské náušnice - nejčastější volba doplňků kterou volí český muž. Proč si Češi oblíbili náramky? Jedna z odpovědí by mohlo být to, že náramky patří mezi velmi decentní doplněk a dá se nosit jak do práce, tak i během volného času.
 
Dalším důvodem, proč muži sahají právě po náramcích je to, že ruce patří mezi ty části těla, kterých si ženy při seznamování všimnou jako první. Ladící hodinky s náramkem hned prozradí něco o vaší osobnosti, nemyslíte?

Pánský styl - inspirace

 

 

Ta nejlepší zákaznická podpora
 
Proč nakupovat pánské doplňky v Trendhim? Prodáváme jen ty produkty, o kterých víme že jsou skvělé a našim zákazníkům se vždycky snažíme vyjít vstříc. Víme, že to jsou velká slova ale věřte nám, že právě naši zákazníci jsou ti, kteří nás nejvíce inspirují. Ať už se o týká samotných produktů nebo toho, že teď nabízíme dopravu a možnost vrácení zcela zdarma.
 
Patříte mezi ty, kteří se neradi rozhodují nebo hledáte ideální dárek? Právě pro vás je tady zákaznická podpora, kde vám naše specialistka Marcela odpoví na všechny vaše otázky. Péče o zákazníky je totiž to, čím se odlišujeme od ostatních e-shopů - dbáme na profesionální přístup k zákazníkům ale zároveň chceme, aby se zákazník cítil komfortně a nebál se na cokoliv zeptat.

Pánské doplňky

 

 

Připravujeme nové kolekce
 
Pohybujeme se v nestálém a plném změn módním průmyslu, a tak naším zákazníkům nabízíme nové kolekce nejméně pětkrát v roce. Poslední novinkou v Trendhim jsou hodinky Troika, které se pyšní nejen svým kvalitním zpracováním, ale i Skandinávským designem a dostupnou cenou. Vyberete si i vy ty vaše? Těšíme se na vaši návštěvu.

Módní doplňky pro muže
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama