Úvod > volný čas > Zážitkové dárky pod stromeček jsou letos v kurzu.

Zážitkové dárky pod stromeček jsou letos v kurzu.

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Slevomat.cz
Zážitkové dárky pod stromeček jsou letos v kurzu.

Vánoce jsou za dveřmi a stále nevíte, co pořídit svým blízkým? Darujte jim voucher. Poukazy na různé zážitky a pobyty jsou před Vánocemi až třikrát více prodávané než během zbytku roku.

Trendy v této oblasti se se každý rokem mění, letos jsou nejoblíbenější únikové hry, vstupy do zábavních center, adrenalinové aktivity, často lidé kupují wellnes pobyty, nebo i poukazy na dovolenou.

Plavba jako dárek

 

 

„Poslední dva roky zažívají únikové místnosti velký boom, dalším fenoménem jsou poté zábavní parky a adrenalinové zážitky, například vstupy do Jump Areny, TEP Faktor arény nebo aquaparku,“ potvrzuje Tomáš Holý z inspiračního portálu Slevomat.cz. takový dárek potěší nejenom rodinné příslušníky, ale i partu přátel kolegy v práci.

Jump aréna

 

 

Dárkové poukazy pořídíte z pohodlí domova prostřednictvím internetu, což je v nynějším předvánočním shonu velkou výhodou. Navíc je můžete zakoupit na poslední chvíli, když provedete platbu online, obdržíte poukaz obratem do vaší emailové schránky. Jednotlivé poukazy můžete přizpůsobit toho, co má obdarovaný rád.
 
„Připravili jsme vánoční balíčky v různých variantách tak, aby si každý našel pod stromečkem to své. Zájemci tedy mohou koupit volnou vstupenku do aquaparku doplněnou o vstup do wellness centra, 7D kina, přednostní jízdu na atrakcích, ale i masáž nebo sirnou koupel. Ti, kteří přeci jen dávají přednost hmotným darům, pak v rámci balíčku dostanou krásnou osušku,“ potvrzuje trend Blanka Marková z Aqualandu Moravia.

Aqualand Moravia

 

 

Z dovolenkových poukazů vybírají letos Češi nejčastěji pobyty v České republice, výjimkou však nejsou ani pobyty v zahraničí. „Dárkový poukaz na dovolenou může být skvělou alternativou pro někoho, kdo nechce darovat pouze peníze v obálce. Pořídit ho lze v libovolné hodnotě, vlastník poukazu si pak sám zvolí druh a termín zájezdu, který upřednostňuje.
 
Vyrazit tak může v zimě na hory nebo dárek využít na nákup letní dovolené. Poukaz je navíc možné zaplatit kartou a okamžitě stáhnout v elektronické podobě. Jedná se tak o ideální dárek na poslední chvíli,“ vyjmenovává Michal Tůma z cestovní agentury Invia výhody dárkových poukazů, jež společnost nabízí. Vhodným dárkem pro náruživé cestovatele pak podle něj mohou být též letenky do vysněné destinace, právě ty jsou totiž často nejnákladnější.
 
Pro milovníky jídla pak mohou být volbou vouchery na dobrou večeři, které nabízejí různé slevové portály.

Návštěva lázní

 

 

Možností je mnoho, takže pokud Vám ještě nějaký ten dáreček chybí, popřemýšlejte, co by se Vašim blízkým mohli líbit nejvíce a vyzkoušejte dárkový poukaz. Určitě Vás nezklame!
 
My Vám tímto přejeme krásné a pohodové Vánoce.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama