Úvod > volný čas > Tipy na dárek, kterým potěšíte nejen na Valentýna

Tipy na dárek, kterým potěšíte nejen na Valentýna

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv firem
Tipy na dárek, kterým potěšíte nejen na Valentýna

Ať už svatého Valentýna se svými blízkými slavíte doma u lahve vína, na romantické večeři nebo na wellness víkendu, určitě by byla škoda tyto momenty nijak nezaznamenat. A pokud Valentýna neslavíte vůbec, nevadí. Kvalitní fotografie si můžete pořídit i z běžných okamžiků, určitě si pak v budoucnu budete díky nim rádi prožité chvilky připomínat.  Kdo by si občas nerad zavzpomínal, viďte?
 
My Vám nyní představíme pár tipů na kvalitní a technologicky vyspělé produkty značky Canon.
 
Bezzrcadlovka Canon EOS M100 pro nejlepší selfie
 
Kdo rádi fotíte selfie, ať už sebe samotného nebo Vás a Vaší drahé polovičky, měli byste věnovat pozornost malé a stylové bezzrcadlovce Canon EOS M100, která má praktický vyklápěcí displej. Můžete si ji navíc vyšperkovat jedním z devíti barevných obalů, aby se Vám vždy hodila k náladě a Vašemu i outfitu.
 
Snímky pak můžete ihned sdílet se svým okolím prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth na svém Facebooku nebo Instagramu. Žádné stahování do počítače již není potřeba! Fotoaparát je opatřen dotykovým displejem a svou jednoduchostí ovládání připomíná mobilní telefon. Úžasná vychytávka, která by Vám rozhodně neměla na Vašich každodenních cestách chybět!
 
Cena od 12 500 Kč
Více o Canon EOS M100: https://www.canon.cz/cameras/eos-m100/

 

 

Tiskárna fotografií Canon SELPHY CP1300
 
Také patříte mezi ty, kteří si rádi své vzpomínky uchovávají v „papírovém provedení“ v podobě fotografií na nočním stolku, na pracovním stole nebo v peněžence, nebo rádi fotografie rozdáváte svým blízkým? Možná si ještě stále děláte fotoalba, kterými se pak společně s rodinou nebo přáteli probíráte. Pokud jste odpověděli ano, máme pro Vás tip na fototiskárnu, která umožňuje vyfocené snímky ihned po vyfocení vytisknout, a to ať jste kdekoliv.
 
Jedná se o model SELPHY CP1300, nabízený v růžové, bílé nebo černé barvě, který umožňuje fotografie během minuty vytisknout i bez použití zásuvky. Tiskárna disponuje vlastní baterií, a díky Wi-Fi tiskne snímky přímo z fotoaparátu, mobilu nebo tabletu. Můžete vybrat i formát tisknutých snímků jako je například pohlednice nebo kreditní karta. K dispozici je i tradiční čtvercový formát typický pro Instagram, ke kterému vám Canon dodá i odpovídající fotopapír.
 
Cena od 3 200 Kč
Více o Canon SELPHY CP 1300: https://www.canon.cz/printers/selphy-cp1300/

 

 

Kompakt v retro stylu Canon PowerShot G9 X Mark II
 
Pro milovníky akčního způsobu života, představujeme malý stylový kompaktní fotoaparát, který dokáže zachytit nádherné portréty i snímky krajiny, navíc díky rychlému zaostřování a stabilizaci vyfotíte i ostré fotografie v pohybu. Můžete se tak zvěčnit při skoku na lyžích, na bruslích nebo na vycházce se svým čtyřnohým miláčkem.
 
S kompaktem natočíte i video ve vysoké kvalitě Full HD a díky Wi-Fi nebo Bluetooth ho stejně jako fotografie během chvíle můžete sdílet na sociálních sítích.
 
Cena: 12 590 Kč
Více o PowerShot G9X Mark II: https://www.canon.cz/cameras/powershot-g9-x-mark-ii/

 

 

Uchování fotografií v digitální podobě irista
 
V dnešní době je focení oblíbenou činností, fotíme se skoro pořád a není tak výjimkou, že se nám ve fotoaparátu, počítači nebo telefonu hromadí stovky fotografií. Jak je ale nejlépe uschovat, abychom o ně nepřišli?  Můžete je bezpečně uchovat například v cloudovém úložišti irista, kam v češtině a zdarma můžete uložit až 15 GB dat. 
 
Úložiště irista Vaše snímky navíc seřadí a označí podle jejich obsahu. To v praxi znamená, že se Vám zobrazí snímky označené od západů slunce, portrétů až po sport. Díky tomu je pak vyhledávání snímků podstatně jednodušší.  Do iristy se lze připojit prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače. 
 
Pokud se někdy rozhodnete vytvořit si fotoknihu, máte možnost si ji objednat přímo z prostředí iristy. To zní zajímavě, co říkáte?
Více o irista: https://www.irista.com/

 

 

Dnešní tipy jsou u konce, za nás vyhrává fototiskárna. A co u Vás, který z představených produktů byste si vybrali Vy?
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama