Úvod > volný čas > Barcelona? S Fireflies, jak jinak.

Barcelona? S Fireflies, jak jinak.

Rubrika: Cestování    Vyšlo:
Autor:    Foto: autor
Barcelona?  S Fireflies, jak jinak.

Barcelona byla vždycky mým snem. Nevím, co bylo tím hlavním impulsem, možná nějaká reportáž v televizi, možná články na netu nebo zážitky těch, kteří tuhle destinaci již navštívili. Prostě jsem si řekla : Tam se musím jednou podívat. Nakonec z toho byl výlet přes portál Fireflies. 
 
Někdo si šlechtí domácnost, jiný si koupí co tři roky drahé auto, my jsme za posledních osm let s partnerem procestovali několik kontinentů. Všechno bez CK a na vlastní pěst. Jen   ta Barcelona pořád nic.  Jedním z důvodů je i to, že to není úplně laciný výlet a ke statutu milionářů máme i my hodně daleko. 
 
Najít ubytování, aby splnilo naše očekávání v pohodlí, tzn. kousek na pláž a kousek do centra nebylo jednoduché. Nejsme ochotni za ubytování dát až takové peníze a nabídka hotelů vhodná pro naši peněženku byla minimálně hodinu autobusem od Barcelony.

 

 

V prosinci loňského roku mě pozvala kamarádka (prý jako cestovatelku) na seznámení s   portálem Fireflies. Tedy, cestovat a mít online byznys s nemalými příjmy, to je přece přesně pro mě. O.K., koupila jsem si nejvýhodnější balíčky, v nichž si předplatím dovolenou podle vlastní úvahy až na pět let a začala nasávat informace na seminářích a workshopech. Otevřel se nám jiný způsob cestování.
 
Barcelona za předplacené vouchery, čtyřhvězdičkový hotel kousek od pláže a hlavní třídy Rambla de Poblenou. Výsledek? Týden v Barceloně v září a aktuální náklady-nula. Za naši nevelkou aktivitu máme totiž ty naše původně předplacené vouchery zadarmo.   

 

 

Kde je výhoda? 
 
Je na vás, jestli dáte jeden voucher na dvě noci v luxusnímu hotelu v Praze nebo si za něj pořídíte třeba 12 dní na Bali. Vše záleží na každém z nás, čemu kdo dá přednost. Já jsem tenhle portál doporučila pěti lidem a co jsem si předplatila, to mám nyní nazpět v provizích, a proto mám už všechny vouchery zadarmo. 
 
Je to skvělý pocit, když si můžeme dovolit využít větší počet voucherů, tedy dát vyšší cenu za ubytování ve 4* hotelu se snídaní 200 m od pláže a 4 stanice metrem od známě sochy Kryštofa Kolumba, gotické čtvrti Barri Gotic a všeho toho, co historická i současná Barcelona nabízí.

 

 

Žijeme Fireflies
 
Komu je tedy tenhle cestovatelský klub určen? No, cestovatelům. Takže pokud vaším snem jsou dvě konkrétní dovolené ročně do přesně dané destinace, tak to si vyberte nějaký  standardní zájezd.  Zato cestovatel, který nelpí na konkrétní destinaci a konkrétním hotelu, který rád poznává nové krajiny, zvyky, gastronomii a cestování je pro něj životni styl, ať už momentálně hyne v jakémkoliv zaměstnání, ten ve Fireflies najde pravý ráj, cestovatelský i finanční. 
 
Je to neuvěřitelná svoboda a jiná dimenze cestování. Tenhle styl vám dá možnost dělat, co vás baví, rozletět se kterýmkoliv směrem.  A že to chce trochu té aktivity, svěřit se někomu s tím, jak tohle celé funguje? No, to je přece jasné. 
 
Takže my teď hurá do Turecka, na 14 dní do 4* hotelů, S nabitou travel card utratíme za cestu a pobyt 0,-Kč.  Co že je zase zač ta travel card?  Tak to už se přijďte zeptat.
 
Romana Třisková
www.FB.com/cestujzasnem
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama