Úvod > volný čas > Pořiďte si šperky, v kterých zazáříte i na podzim

Pořiďte si šperky, v kterých zazáříte i na podzim

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Zlatnictví Rýdl
Pořiďte si šperky, v kterých zazáříte i na podzim

Léto sice skončilo, ale to rozhodně není důvod ke truchlení. Přichází totiž podzim - čas pořídit si nové kousky, osvojit nové podzimní trendy a doplnit je šperky, které vás rozzáří i v tom nejpochmurnějším počasí. Které to jsou?

Podzimní šperky

 

 

Šperky z růžového zlata
 
Co se materiálu šperků týče, podzimu vévodí šperky z růžového zlata. Růžové zlato působí něžně, dá se skvěle kombinovat s jinými kovy i drahokamy a pohled na něj vás zahřeje i v chladnějších dnech.
 
Podzim se nese ve znamení vrstvení, a to nejen oblečení, ale i šperků, proto dejte šanci kupříkladu kombinaci náramků z bílého a růžového zlata zdobeného drobnými brilianty.
 
Nakonec oblečte lehký béžový cardigan s upnutými rukávy, aby vrstvené náramky co nejlépe vynikly. Kvalitní šperky nejen z růžového zlata seženete v ryze českých zlatnictvích Rýdl.
 
 
Perlové šperky
 
Perly můžeme nazvat nestárnoucí klasikou, která vypadá nesmírně elegantně a vkusně ve všech svých barevných podobách. Bílé perly se žlutým nádechem jsou pro podzim jako stvořené.
 
Na denní nošení vsaďte na klasické perlové náušnice, ideálně sestávající z jedné velké perly, která se perfektně hodí i k rolákům. Večer pak ozdobte svůj dekolt perlovým náhrdelníkem.
 
 
Barevné drahokamy
 
Líbí se vám šperky zdobené barevnými drahokamy, ale doposud jste nenašli odvahu si nějaké pořídit? Na podzim, až se příroda zahalí do barevných tónů, k tomu máte skvělou příležitost.
 
Využijte ji a obohaťte svou šperkovnici třeba o prsten s ohnivým rubínem nebo náušnice s tajemným smaragdem, kterému to nejvíce sluší na žlutém zlatě.
 
Barevnost drahokamů umocníte jejich slazením s nějakým kouskem oblečení či jiným doplňkem.

Prsteny na podzim
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama