Úvod > volný čas > Podlahy

Podlahy

Rubrika: Renovace    Vyšlo:
Autor:    Foto: Rebo Production
Podlahy

Léto je tady a s ním prázdniny a dovolené. Někdo je tráví příjemným lenošením na břehu rybníka či někde na pláži u moře s knihou v ruce, jiný vymýšlí, kutí a všelijak zvelebuje svůj byt či dům. Ať již patříte k jedné či druhé skupině, určitě si v dnešní publikaci francouzské autorky Élisabeth Livolsi najdete to své: tip, inspiraci, ale také praktický návod.
 
Podlahy, ať již svým moderním či starobylým charakterem, vypovídají o celém domě a jeho obyvatelích. I proto vás autorka provází širokou škálou podlahových krytin od starých provensálských dlaždic přes přírodní kámen a parkety až po dekorativní beton. Vedle příjemného designového „pokoukání“ vám tato kniha poslouží i jako praktický průvodce při výběru té nejlepší podlahy pro váš domov. Najdete zde také praktické rady týkající se pokládky. Naučíte se, jak se nejlépe zorientovat v celé řadě ušlechtilých materiálů. Nahlédnete do tajů jejich vzájemného spojení a vychutnáte si kontrasty mezi starodávným a moderním pojetím.
 
Vydalo nakladatelství Rebo Production, 149 Kč

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama