Úvod > volný čas > Novinky do bytu a domu v Holešovicích

Novinky do bytu a domu v Holešovicích

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    foto Incheba Praha
Novinky do bytu a domu v Holešovicích

Stavíte? Rozhodli jste se předělat si byt? Anebo se zajímáte o nejnovější trendy ve vývoji nábytku a bytových doplňků? Na Výstavišti Incheba Expo v pražských Holešovicích ve dnech 4. až 7. září proběhne již dvacátý ročník mezinárodního veletrhu Pragointerier Living Fair.
 
Nabídka veletrhu bude opět velice široká. Vedle nejnovějších kolekcí nábytku do kuchyní, pokojů či dětských pokojů se na veletrhu budou prezentovat i výrobci podlahovin, koberců, svítidel či lůžkovin. Své novinky uvedou výrobci záclon, závěsů a dalších doplňků do bytů a domů. Stále oblíbenějším se stává vytápění krby a krbovými kamny a jejich výrobci také nebudou v Holešovicích chybět. Mezi nejnavštěvovanější patří expozice nábytku z netradičních či naopak zcela přírodních surovin. A protože moderní interiér bývá často dílem designéra,  jejich návrhy a nápady budou součástí veletržní nybídky. V sekci art.eu najdou své zájemci o umělecká díla z dílen sklářů, sochařů a malířů. Veletrh bude inspirací i pro ty, kteří se rozhodnou účinněji zabezpečit svůj příbytek před nevítanými návštěvníky.

 

Veletrh má tradičně bohatý doprovodný program. Proběhne soutěž o „Světlo roku“ a o nejlepší expozici. Pro návštěvníky bude velkým lákadlem Salon novinek a designu. Po celou dobu trvání veletrhu bude na různých místech probíhat řada odborných seminářů na témata jak zařídit interiér. Například návštěvníkům přiblíží problematiku psychologie barev či význam  přirozeného světla v interiéru.
 
Pragointerier Living Fair je vůbec největším veletrhem nábytku a bytových doplňků v České republice. Svůj mezinárodní charakter má nejen díky skladbě vystavovatelů, ale i díky tomu, že se velká část vystavovatelů předvede také v Bratislavě. Exponáty pražského veletrhu se stanou základem mezinárodního projektu česko-slovenské expozice veletrhu Moddom, který proběhne ve dnech 22. až 26.října tohoto roku na výstavišti Incheba Expo Bratislava.
Veletrh je prodejní a tak si všichni koupěchtivý návštěvníci budou moci přímo na místě vystavené exponáty koupit za příjemné veletržní ceny. Výstaviště bude pro návštěvníky otevřeno od čtvrtka do soboty otevřeno od 10.00 do 18.00 hodin, v neděli od 10.00 do 17.00 hodin.

Více informací najdete na www.pragointerier.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama