Úvod > volný čas > Ráj rybářů aneb jak dostat kapra na udici

Ráj rybářů aneb jak dostat kapra na udici

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto www.carpproduct.cz
Ráj rybářů aneb jak dostat kapra na udici

Ač by se to na první pohled možná laikům nezdálo, rybařina je sport a mnohdy, obzvlášť při větších úlovcích, docela náročný. Navíc je to věda. Ono, vymyslet, jak dostat kapříka na udičku totiž není jen tak…
 
O tom, jak se správně chytají ryby a jak se to dělá, abychom vůbec nějakou ulovili, se rybáři i ostatní milovníci tohoto koníčka dohadují snad od nepaměti. Málokterá činnost, jako je právě rybařina, oslovuje jak děti, tak i dospělé a seniory v důchodovém věku. I když se o rybářích vypráví spousta vtipů, faktem zůstává, že posezení u vody přináší klid a odpočinek a navíc, při troše štěstí i odměnu v podobě nějakého toho úlovku.

 

Jak na to
Ty tam jsou doby, kdy kluci ulomili kus větve, na ni přivázali provázek s návnadou, hodili do vody a večer si doma všichni pochutnávali na rybě. I proto dnes správný rybář vlastní také správné nádobíčko. Že prodejny rybářských potřeb nabízejí široký sortiment zboží, je nejspíš jasné. My jsme ale v Hodoníně narazili na jednu, která se navíc specializuje na lov českých kapříků a je největší specializovanou prodejnou tohoto druhu v tamním regionu.

 

Kapří program  
V nabídce pomocníků k výlovu kapra najdete naprosto všechno, od různých háčků, přes lepidla, až po speciální jehly, olůvka a pod, vše od předních renomovaných značek, které zaručí kvalitu a trvanlivost jednotlivých výrobků. A samozřejmě nechybí ani různé pochoutky. Při troše štěstí vám tahle poctivá česká ryba skočí na udici doslova sama.
Obchod se specializuje zejména na rybářské potřeby vyhlášených značek jako KEVIN NASH, FOX, KRYSTON a KORDA. Ale najdete v něm i další značky, např.: Shimano, Ultimate, ESOX, DAM, TICA,  OKUMA, JAF a další.

 

Ostatní vybavení
Prima, tak vyrazíme na ryby, řekl by si mnohý. Ale co s ostatním vybavením? Nemáme vhodné rybářské oblečení, boty, židličky… Netřeba zoufat a hledat po půlce města další krámy. Nabídka prodejny Carp product je natolik ucelená, že vedle již zmíněných věcí, zde najdete také stany pro vícedenní pobyt v přírodě, kvalitní spacáky, příruční vařiče, zkrátka všechno, co budete pro ,,loveckou“ akci potřebovat.

 

E-shop
Co si budeme povídat, času máme dnes všichni málo, a ten, který nám zbude, raději využijeme např. pro již zmíněného koníčka-rybařinu. Proč ne. Kamenný obchod Carp product doplňuje služby zákazníkům také prostřednictvím e-shopu, kde najdete identickou nabídku. Ochuzeni tak nezůstanou ani zákazníci z ostatních koutů republiky. Pokud si objednáte zboží přes e-shop, dostanete je v co nejkratším možném termínu.
Více na www.carpproduct.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama